Atilla Végh prohrál na galavečeru v Bratislavě hned v prvním kole, ale nečestně ze trany soupeře

0
1195

blank

Slovenské hlavní město Bratislava se těšilo na galavečer MMA. Ten proběhl před pár hodinami. I přesto, že k vidění bylo mnoho hvězd MMA, i těch českých, pro Bratislavu existovala jen jedna – Attila Végh. Na něj se těšili absolutně nejvíc. Je to vcelku jasné, jednalo se domácího borce. Ovšem co se dělo v jeho zápase, to nikdo nečekal ani v těch nejdivočejších snech. I když určitě byli mezi diváky Češi, převahu měli Slováci a ti fandili svému domácímu Véghovi. Byli zvědaví na to, co předvede proti svému soupeři z USA Virgilu Zwicklerovi. Ovšem deset tisíc diváků Američan umlčel něčím, co si Slováci nepředstavovali ani v těch nejdivočejších snech.

Hned v prvním kole finito

Ano, je to tak. Co nepředpokládal ani slovenský, ba ani český fanoušek MMA se stalo. Zwickler dal knockaut hned v prvním kole. Za jiných okolností by se to tak moc neřešilo, ovšem tohle K.O. vyvolalo mnoho otazníků. Zwickler totiž provedl zakázaný úder. Těsně před knockautem trefil Zwickler Végha totiž hlavičkou, jenž je v MMA zakázaná. Vše to přišlo dvě minuty a čtyři vteřiny před koncem prvního kola. Atilla Végh byl značně otřesený už po té hlavičce, takže se vlastně ani moc nemohl bránit. Američan ho poslal jedním úderem následně k zemi a bylo hotovo.

Ovšem kdyby rozhodčí Zwicklera napomenuli či mu udělili trest za zakázaný úder a jelo by se podle pravidel, nemuselo by to takto skončit. Zwickler by se nyní na Slovensku neměl ukázat několik let, protože by mu hrozilo pocítit, co je slovenská nátura. Když se opravdu rozběsní jinak vesměs klidný národ, to by teprve viděl.

Více informací o MMA najdeš ZDE