Šok pro MMA – McGregor končí

0
1039
blank
Conor McGregor, zdroj: https://www.skysports.com

Jméno Conor McGregor znají zejména fanoušci organizace MMA neboli smíšených bojových umění. Dnes dorazila pro mnohé šílená zpráva. Tento teprve třicetiletý legendární bijec se rozhodl skončit.

Rodák z irského Dublinu se v organizaci UFC představil ve 25 bojích. Z toho prohrál pouze čtyři mače. K tomu si ještě dodejme 18 KO – prostě pro fanoušky tohoto sportu legenda. Poslední porážka proběhla vloni na podzim, konkrétně v říjnu. Tehdy se mu do cesty postavil Khabib Nurmagomedov, z něhož jde strach. Conor McGregor vlastně MMA proslavil po celém světě. Je vůbec prvním bojovníkem, který měl tituly UFC ve dvou divizích naráz. To už je co říct.

Jakou má Conor McGregor minulost?

Má i další bonusy. Například je jediný v historii, kdo vyhrál zápasy ve třech váhových kategoriích během jediného roku. McGregor není však žádné neviňátko. U bojovníků MMA jsou na to fanoušci však zvyklí. Nicméně by tu měla být nějaká jakžtakž míra. McGregor například Andreho Filiho jmenoval slovem, že je buzerant. Na tiskové konferenci s Američan Diazem zase po soupeři házel plechovky s limonádou. V New Yorku si pro změnu vylil zlost na autobusu soupeřů. Prohlášení o konci kariéry není jeho prvním. Už se tak stalo v roce 2016. To prohrál s Diazem. Tehdy vzkázal, že chce odejít mladý.

Avšak brzy po tomto nastoupil do klece znovu. Opět proti Diazovi a tentokrát mu porážku oplatil. I poté dělal problémy a skandály. Fanouškovi rozdupal mobil. Za to už byl v policejní cele. O tomto bojovníkovi se ví, že má trochu zvláštní smysl pro humor. Někteří dokonce spekulují, že je to jen akce na upoutání pozornosti.

Zdroj foto: skysports.com

Další články o MMA najdete na zapaseni.cz