Už za měsíc se Cormier postaví Stipovi v odvetném zápase

0
2203

blank

Svět MMA, to je něco podobného jako u boxerů, co se týká slovních narážek a výpadů, možná však je to v o něco menší míře. Nyní je účastníkem této slovní v uvozovkách přestřelky Daniel Cormier, který vloni porazil Stipeho Miocice a to rovnou knokautem hned v prvním kole. Poté plánoval rozloučení se s kariérou. Ještě měl naplánovaný jeden zápas. V tomto rozlučkovém souboji se mu měl postavit Brock Lesnar. Ten však Cormierovi svým způsobem udělal čáru přes rozpočet, protože mezitím ukončil kariéru a tak Cormier musel přehodnotit svoje uvažování o konci kariéry. Vloni v listopadu porazil v druhém kole Derricka Lewisa a na letošní 17. srpen si domluvil zase Miocice.

Já vyhraju – srší sebevědomím Cormier

V Las Vegas se konala tisková konference k tomuto zápasu a Cormier řekl, že Miocic se sice mohl od minulého zápasu zlepšit, ale nemyslí si, že by byl tak dobrý, aby ho porazil. Nezáleží na tom, jestli to bude 25 minut nebo 2 kola, Cormier podle svých slov prostě vyhraje. Pokračoval s tím, že vždycky věděl, že ten chlap dokázal velké věci – zvládl vyhrát a obhájit titul v těžké váze. Když by to Cormierovi nevyšlo s Lesnarem, což se i stalo, tak Miocic dostane odvetu. Nyní tu šanci má, ale výsledek bude stejný – to jsou slova Cormiera.

Miocic však nenechal s reakcí dlouhého otálení. Cormier si podle něj myslí, že nedosahuje jeho úrovně, ale to se uvidí 17. srpna. Hodně toho změnil a má teď správné myšlení. Ven z oktagonu bude vycházet se šampionským pásem, to je prostě bez diskuze.

Více informací o MMA najdeš ZDE