David Kozma udolal ruského bohatýra Alexeje Shurkeviče

0
1075

blank

David Kozma to dokázal. Zajistil další český úspěch v MMA. Nastoupil poprvé v organizaci RCC. V ruském Čeljabinsku měl za soupeře domácího Alexeje Shurkeviče. Toho udolal a připsal si už sedmé vítězství v řadě. Pod jménem David Kozma si fanoušci MMA vybaví několik věcí. Tak hlavně jsou to takedowny a zpracování soupeře na zemi. Na konci prvního kola Kozma zkusil strhnout soupeře, ale nepodařilo se to úplně. Rus totiž vstal. Shurkevič útočil převážně koleny, Kozma zase kopy na přední nohu. Druhé kolo už začalo misky vah naklánět na českou stranu. David měl navrch a Shurkevič si z této části odnesl krvavou tvář.

I přes ztrátu květinky ho dostal

Ztráta květinky v tomto případě znamená, že ani Kozma se nevyhnul krvi na svém obličeji. Během posledního kola bylo vidět více a více krve. Kozma měl totiž roztržené obočí od přesných úderů Shurkeviče. To mu tak krvácelo s přibývající intenzitou, až se muselo ošetřovat. David se pokoušel o strhy, ale nepřinášela tato aktivita žádné ovoce. V poslední minutě se však jeden podařil. Došlo i na lokty, ale bezvýsledně. V uvozovkách bohužel pro Kozmu přišlo to, co nechtěl. Zápas ukončený na body. I když paradoxně pro něj se díky tomu musel radovat. Před zápasem totiž nechtěl, aby rozhodčí ukončili fight právě na body.

Pak už jen přišla radost a Kozmův výkřik do kamery, že je to tam. MMA je sport pro lidi, kteří tomu opravdu fandí, protože je tam vidět hodně krve. To není pro každého. Navíc se po sobě zápasníci často s nadsázkou řečeno válejí. To také není zrovna pro vysokou skupinu lidí.

Více informací o MMA najdeš ZDE