Porazit Rusa a pak hned do UFC. To má v plánu zápasník David Kozma

0
1251
blank
David Kozma

A je to tu zas. Česko stojí proti Rusku podobně jako v roce 1968, dalo by se označit s jistou parafrází. David Kozma, šampion OKTAGONU MMA ve veltrové váze bude čelit velké výzvě. Proti němu se postaví domácí Alexej Šurkjevič na turnaji RCC v Čeljabinsku. Navíc má šanci získat pro něj lukrativní smlouvu, když se zápas povede. V Rusku se bude bít po dlouhých sedmi letech. Tento zápas pro Kozmu znamená hodně. Jednak se venku už dlouho nebil. Pak také se jedná právě o podpis nové smlouvy. Dostával by následně po podpisu větší peníze za svoje fighty. Ale jinak je to zápas jako každý jiný.

Urputný Rus

To jsou všichni, takže žádná novinka. Ruští zápasníci svoji kůži nikdy nedávají lacino, to se ví. Kozma říká, že určitě to nebude hrát na body. Sám se bude snažit zápas ukončit. Když ne, tak ho zkusí přejet v každém kole. Odhaduje to tak na tři kola. Jel s ním pouze trenér Martin Lončák. U sebe však mají ještě Martina Wodeckiho. Ten zápas domluvil. Přítelkyně neletěla, protože by Kozmu rozptylovala, jak s úsměvem dodává. Věří, že po výhře by mohla přijít nabídka z UFC. Na zápas se nikdy netěší. To až potom na ten relax.

Po turnaji se hned vrací letadlem zpátky. Do Ruska si ho pozvali hlavně proto, že je šampionem OKTAGON MMA. To má v Rusku velký ohlas. Pozitivně hodnotí, že Muradov přešel do Oktagonu. Nebrání se ani společnému zápasu. Muradov totiž sám říkal, že by rád do veltrové váhy. Tu má i David Kozma.

Více informací o MMA najdeš ZDE