Kozma vs. Brichta – trénink bez respektu

0
2232
blank
Leo Brichta

MMA bojovníci musí trénovat. Přes to nejede vlak. Dokonce i takové jméno jako je David Kozma. Ten se v gymu často potkává s Leo Brichtou. Brichta je o sedm kilo lehčí, takže asi je jasné, jak to na trénincích vypadá.

Trenér Marek Lončíák trénuje oba dva a má na každého jasný názor, co se týká techniky. Brichta je přesnější a lepší v postoji, Kozma má zase takedowny a zem. Na zemi vyhrává Kozma, což Brichta nerad slyší. Oba dva jsou stále velmi mladí. David má jenom 26 let, Leo teprve 21 let. Nicméně si Kozma stihl vybudovat v MMA už slušné jméno.

MMA je i o hlavě

David se dostal už i do ruské stáje RCC. Leo je velký talent, ovšem tzv. ho brzdí jeho hlava. MMA pro něj nebylo na prvním místě. Nyní je možná jeho čas. Představí se 24. května na Heroes Gate. Přestože je Kozma daleko dále než Brichta, tak má pro něj slova chvály. Říká třeba, že větší talent snad ještě neviděl. Nemusí trénovat a stejně všechny v tréninku pomlátí, to Kozma nechápe. David si vše vydřel, kdežto Leo má podle něj dar od Boha. Kozma o Brichtovi říká, že chce seknout s prací a věnovat se naplno jen MMA.

Jen doufá, že na to Leo nebude kašlat. Když trénují, tak před sebou nemají žádný respekt, jelikož se znají. David dodává, že je těžší, takže musí házet. Když jsou v postoji, tak ho mlátí zase Leo. Ten slibuje velký návrat. Jak říká, ví, že na to má. Že je podle jeho vyjádření – prostě dobrej.

Více informací o MMA najdeš ZDE