Podmaní si David Kozma ruského soupeře? Brzy se dozvíme odpověď

0
736
blank
zdroj: iluxus.cz

Tak a je tady další český bojovník, který se bude snažit vydobýt si místo na MMA výsluní. David Kozma ve čtvrtek 2. května odletí do ruského Čeljabinsku. V sobotu ho čeká boj pro organizací RCC. Jeho soupeř bude domácí Alexej Shurkevič.

David Kozma je šampion Oktagonu. Počítá s tím, že to nebude nic jednoduchého. Nebude to první zápas Kozmy v Rusku. Už to jednou zkusil, avšak tehdy teprve začínal. Jak sám uvedl, piluje staré techniky. Kromě nich dále lokty, takedowny, různé fintičky. Ovšem styl nemění. Kozma je velmi mladý, Je mu teprve 26 let. Momentálně má na kontě 25 výher a 10 proher.

Rusové – tvrdí jako vždycky

Tak to bylo odjakživa. Rusové nejsou žádná ořezávátka v žádném sportu, natož v MMA. Jsou zarputilí a jdou do všeho naplno, jak Kozma sám ví. Mladý bijec pod hlavičkou organizace RCC už zkusil v minulosti trénovat. Bylo to právě na ruské půdě. Zde poznal mega zázemí gymu. Jednalo se o vysoký standard, lépe řečeno luxus. Ten obsahoval pět pater, milion trenérů, bazén, saunu. David Kozma sám ohromeně říká, že tohle nikdy v životě neviděl. Podle něj je to možná nejlepší gym na světě, srovnatelný s UFC Performace. David Kozma má nesporné úspěchy.

Přesto je v uvozovkách stále nucen chodit do klasické práce. Sám ale neví, jak moc bude zápas honorovaný oproti Česku. Jen tak zlehka říká, že prý je to dobře placený. Rus však nesmí usnout na vavřínech. Posledních šest bitev Kozma vyhrál. Bijec s přezdívkou Růžový panter má jasnou taktiku – házet se soupeřem.

Více info o MMA najdeš ZDE