Za týden v Bratislavě vypukne MMA show plná zvučných jmen

0
1062
blank
Attila Vegh, zdroj foto: tapology

V Bratislavě sice skončil světový šampionát v hokeji, ovšem nyní na stadion pojmenovaný po fenomenálním krasobruslaři – Ondrej Nepela – nastupují borci z MMA. 8. června proběhne galavečer, kde uvidí fanoušci 22 bojovníků v jedenácti zápasech. Jedna z organizátorů Betty Šulcová předpokládá, že hala bude vyprodaná. Kapacita čítá 11 000 fanoušků. Ve čtvrtek přitom v prodeji zůstávalo už jen něco málo přes tisíc vstupenek. Co se týká jmen, tak diváci se mohou těšit například na Makhmuda Muradova, Attilu Végha, Lajoše Kleina, ale i na Veroniku Rodovou a další. Promotér Pavol Neruda trochu s nadsázkou říká, že oslavují v případě Kleina návrat ztraceného syna.

Fighteři se těší

Všichni do jednoho. Lajoš Klein poznamenal, že ještě nikdy neměl takový hlad po zápase jako nyní. Věří, že ukáže svoji nejlepší formu. Muradov se těší jako vždycky. Jak se nechal slyšet, hlavně, aby soupeř udělal váhu. Muradov je připravený. Samuel Pirát Krištofič se nepotýká zrovna s ideální konstelací. Poslední dva zápasy prohrál. V Bratislavě nastoupí proti Brazilci Andersonovi De Queiroz Dinizovi. Ten pro změnu poslední dvě bitvy vyhrál. Krištofič věří, že ho hala požene za vítězstvím. V kleci bude zápasit i Češka Veronika Rodová. Ta říká, že se chce zlepšovat, kam až to půjde. Boj k ní patří, ale každý člověk denně s něčím bojuje, jak sama dodává.

Hlavním tahákem večera bude Attila Végh. Toho čeká Američan Virgil Zwicker. Végh jenom dodal, že Zwicker se má čeho obávat. Slovák proti Čechovi – Gábor Boráros a Jan Janka. Dva bitkaři jdou do klece. Boráros je však připravený na přestřelku. Janka mu zase vzkazuje, že tohle nebude crosffitová soutěž, ale MMA fight. Bratislava versus Košice – Karol Ryšavý a Samuel Daňko. Promotér Ondřej Novotný je přesvědčený o tom, že to bude boj dvou kohoutů na jednom smetišti.

Více informací o MMA najdeš ZDE