V sobotu vypukne v Bratislavě MMA bitva

0
726

blank

Už za několik málo hodin, konkrétně 8. června, se utkají v kleci na galavečeru MMA v Bratislavě Čech Jan Janka a Slovák Gábor Boráros. Janka prohlásil, že se moc těší. Příprava sice byla tvrdá, ale bude to parádní show. K tomu dodal, že půjde o MMA fight. Boráros kontroval slovy, že to podle něj bude dost tvrdý a krvavý zápas. Janka má na svém účtu osm výher a čtyři porážky. Ovšem není zrovna svatoušek. V únoru 2018 měl zkrat. Při vážení odstrčil vší silou soupeře, ten odletěl o dva metry dál a už byl na zemi. Nyní si chce český bijec napravit reputaci.

Byly tam emoce

Tím vysvětloval Janka to, co v roce 2018 udělal. Byl fyzicky a psychicky vyčerpaný, k tomu je typ vášnivějšího člověka, který jedná a nepřemýšlí o důsledcích. Boráros má 16 výher a pouze 6 proher. Poslední boj měl vloni v listopadu proti Davidu Kozmovi. Ten však nedokončil pro zranění a skončil pod rukami lékařů se skalpelem. Boráros to komentoval slovy, že byl na operacích, přičemž byl dlouho zraněný, avšak nyní se těší na zápas. Dělali mu plastiku zadního křížového vazu, což je poměrně těžké zranění pro profesionálního sportovce. Na zápas je však nyní připravený a zdravý.

Boráros na adresu Janky pronesl, že to bude souboj dvou bitkařů. Janka je podle něj navíc vyznavač dost tvrdého stylu. Boráros je však připravený na něj i případnou přestřelku. Galavečer se uskuteční na Zimním stadionu Ondreje Nepely. Kromě těchto dvou se mohou fanoušci těšit například i na Makhmuda Muradova, Attilu Végha či Veroniku Rodovou a další.

Více informací o MMA najdeš ZDE