Až jedenáctá Slovenka v pořadí se postaví k bitvě – galavečer Bratislava

0
1000

blank

Za pár hodin proběhne galavečer MMA v Bratislavě, na kterém se budou mezi sebou bít nejenom muži, ale i ženy. Jelikož se jedná o akci na slovenské půdě, je logické, že se chtěla ukázat i zdejší děvčata. Ovšem nepočítalo s tolika omluvenkami. Nikoleta Domoráková, jinak velmi nenápadná dívka v brýlích, je jedinou Slovenkou, která z toho množství zůstala. Její soupeřkou bude Clara Ricignuolová. Ta už myslela, že ani zápasit nebude, když odpadávala jedna Slovenka za druhou z různých důvodů. Domoráková je jedenáctým kusem, se kterým vyšlo podepsat smlouvu. Dnes to vypukne i mezi těmito dvěma, konkrétně po šesté hodině pozdně odpolední.

Rozhodně se nebojí

Mladá zápasnice, teprve pětadvacetiletá má rozhodně pro strach uděláno. Po vážení k tomu řekla, že se absolutně nebojí. Těší se, jelikož to bude holčičí bitka. Domoráková se bojovým sportům všeobecně věnuje už sedm let. MMA sice jen dva roky, nicméně jako amatérka má dva vyhrané zápasy. Dnes to bude horší, protože její soupeřka velmi ráda provokuje. Za zády jí bude fandit na jedenáct tisíc fanoušků. O zápasu se Domoráková dozvěděla v úterý. Neřeší, jakou bude mít soupeřku. Ricignuolovou vůbec neznala. Ovšem to je jí celkem jedno. Pokud chce být v tomhle sportu dobrá, nemůže si soupeřky vybírat.

Taktiku už má Slovenka vymyšlenou. Držet v postoji a přebít soupeřku přes kontry. Ona si dost věří, nicméně po jedné ráně je všechno pryč. Plán bitvy je jasný – srazit hřebínek a trefovat, jak říká Domoráková. Ovšem jedno je jisté. Domorákovou požene dav tzv. jejich, protože je domácí hvězda.

Více informací o MMA najdeš ZDE