Jaké příbory zvolit pro Vaši provozovnu?

0
13
blank
foto: frepik.com

„Žádná láska není tak opravdová, jako láska k jídlu.“ – tuto větu kdysi pronesl George Bernard Shaw, a můžeme se všichni shodnout, že je nepochybně pravdivá. Návštěva restaurace s rodinou, přáteli nebo drahou polovičkou je pro mnoho lidí výjimečným okamžikem – mohou se dobře pobavit, odpočinout si a pochutnat sin a dobrém jídle. Při provozu stravovacího zařízení je třeba dbát na to, aby všechny prvky do sebe zapadaly a vzájemně se doplňovaly. Zde vzniká první dilemma – jaké nádobí a doplňky zvolit?

Výběr správných příborů pro gastronomii je důležitý, jelikož legantní servírování jídla má veliký význam. V tomto článku se blíže podíváme na různé kolekce příborů, které jsou k dispozici, a navrhneme našim čtenářům, co je třeba zvážit před koupí konkrétních produktů.

Příbory pro gastronomii – jaké příslušenství vybrat?

Příbory pro gastronomii lze rozdělit podle materiálu použitého při jejich výrobě, designu nebo jejich odolnosti. Nejoblíbenějším materiálem je nerezová ocel, která je mimořádně odolná a pevná. Každý jistě věnoval pozornost dvoučíselnému označení umístěnému na každém výrobku. První číslo udává obsah chromu, druhé obsah niklu. Čím vyšší číslo, tím vyšší je příměs těchto slitin v zakoupenémv produktu.

Příbory lze také rozdělit podle designu. Na trhu dnes najdete širokou škálu výrobků – na své přijdou jak příznivci minimalistických řešení, tak milovníci poněkud extravagantnějších kuchyňských doplňků! Před nákupem byste si měli ověřit, zda lze vybranou sadu příborů mýt v myčkách nádobí. 

Příbory Eternum – proč vsadit na výrobky tohoto výrobce?

Společnost Eternum byla založena v Belgii v roce 1924 a od té doby se specializuje na výrobu špičkových příborů určených pro profesionální gastronomii. Výrobce se zaměřuje na jedinečný design a použití kvalitních odolných materiálů (včetně nerezové oceli). Jaké kolekce připravila pro své zákazníky?

  1. Eternum Alaska

Tato kolekce rozhodně osloví příznivce elegantních a vkusných doplňků. Celá kolekce je vyrobena z leštěné nerezové oceli, která nejen krásně vypadá, ale je také velmi odolná. Charakteristickým prvkem Eternum Alaska je jejich subtilní tvar.

  1. Eternum Ascot

Kolekce Eternum Ascot je vyrobena z nerezové oceli. Díky vysokému obsahu chromu a niklu jsou výrobky odolné proti oděru, krásně se lesknou a mají antikorozní vlastnosti. Příbory pro gastronomii této řady se vyznačují minimalistickým designem – jsou jednoduché a bez ozdob.

3 Eternum Sonate

Tato kolekce si jistě získá srdce těch, kteří hledají originální design pro své provozovny a domácnosti. Příbory z této řady jsou vybaveny štíhlými rovnými rukojeťmi, které nejen krásně vypadají, ale také se pohodlně drží v ruce. Pokud máte rádi moderní řešení, kolekce Eternum Sonate je přímo pro Vás!

  1. Eternum Curve 

Příbory z kolekce Eternum Curve jsou vhodné pro prestižní restaurace či hotely, ale i pro domácnosti. Rukojeti příborů se rozšiřují směrem dolů, takže se s nimi pohodlně manipuluje. Díky vysokému obsahu niklu a chromu lze všechny výrobky mýt v myčce nádobí.

———-Komerční článek———-