Zápasnici MMA při focení zakrýval jen mistrovský pás. Jessica Andradeová se odvázala

0
1003
blank
Jessica Andrade, Instagram

Jméno Jessica Andradeová znají nejspíš skalní fanoušci MMA. Jedná se o zápasnici z Brazílie. Ta před třemi týdny knockoutovala svou soupeřku ze Spojených států Amerických Rose Namajunasovou. Za vítězství tak tím pádem dostala prestižní pás organizace UFC. Pro muže velký úspěch, pro ženu ještě větší. Teprve sedmadvacetiletá  v uvozovkách bitkařka se s tímto pásem nyní vyfotila. Na tom přece není nic divného, to si každý jistě řekne. Je naprosto běžné, že se sportovci fotí s cennými kovy, trofejemi a vším možným, co získají v průběhu kariéry. Ovšem v případě Andradeové se to trošku ubralo jiným směrem. Byla tam přítomen pás i ona, ovšem nahá.

Nahota může být i umění

Přestože se na to tak mnozí nedívají, může nahota vystihovat i uměleckou stránku. O něco takového se postarala i Andradeová. Sice byla úplně nahá, ovšem přes sebe měla přehozený pás. Naštěstí je tak dlouhý a tak rozměrný, že i díky přesnému naaranžování zakryl její ženské intimní partie na všech sférách. Fotku zveřejnila na Instagramu a Facebooku. Na těchto dvou sociálních sítích se počet jejich fanoušků počítá v řádech statisíců, konkrétně jich má téměř 300 tisíc. Sice má nyní relativní klid, ovšem svůj pás bude muset za nějaký čas obhájit. Sebevědomí má však na rozdávání.

Uvedla, že každý čeká na její zápas s Joannou Jedrzejczykovou. Ta však musí pracovat a pokusit se získat další šanci, aby mohla o pás bojovat. Andradeová už s Polkou jednou prohrála, a to před třemi roky. Pak však vyhrála čtyři zápasy po sobě a získala pás. Brazilka neřeší, kdo bude její další protivnice. Až ji UFC zavolá, bude připravená.

Více informací o MMA najdeš ZDE