Jones znovu vyvádí – promine mu to UFC nebo definitivně skončí

0
7813

blank

Jon Jones je šampionem lehké váhy v UFC a pro hodně fanoušků je nejlepším bijcem všech dob, ovšem také je to dosti problémový člověk. Web Bloody Elbow přišel se zprávou, že po dubnovém incidentu ve striptýzovém baru byl obviněn z napadení a sexuálního obtěžování. Měl obtěžovat servírku v onom klubu. Policie uvedla, že mladá žena vypověděla, že nejprve ji plácnul přes zadek, následně si ji vytáhl na klín a začal ji líbat na krku. Pak ji měl vzít do tzv. kravaty pod krkem a zvednout ji do vzduchu. 11. června bylo pro tohoto fightera dost zásadní datum. Ovšem jaksi dostál opět své pověsti.

Skončí ve vězení nebo mu to zase projde?

Ve výše uvedeném datu se měl dostavit podat vysvětlení k Metropolitnímu soudu v Albuquerque, kde se incident stal. Ovšem soudní obsílka, která mu byla zaslána, dorazila zpět 24. června jako nevyzvednutá. Podle dalšího zdroje však byl Jones minulou neděli zaplatit kauci v podobě 300 dolarů. Jeho mluvčí hned přispěchal s vysvětlením, že se všechno dozvěděli až z médií. Mluvčí prohlásil, že média Jonesovi přinesla zprávu o falešném obvinění proti jeho osobě a o nevyzvednutém dopisu. Následně byl tedy uhradit tento poplatek a dostavil se se svědky, kteří vyvrátili podle jeho slov tyto lži.

Těžko však věřit slovům jeho mluvčího, protože Jones není žádný andílek. Řídil už pod vlivem alkoholu, dále jel ve vypůjčeném autě na červenou a způsobil nehodu dalších dvou aut, přičemž od nehody utekl – v jednom z aut byla dokonce těhotná žena. UFC mu za to tehdy sebrala titul, Jones si ho však dalšími výhrami vydobyl znovu. Pak však dvakrát neprošel testem na anabolické steroidy. Nyní je otázka, jestli i přes peníze a slavné jméno bude mít UFC a svět MMA ještě trpělivost.

Více informací o MMA najdeš ZDE