Úchyl dostal za vyučenou od zápasnice MMA Joyce Vieira

0
1600
blank
zdroj foto: https://www.walikali.com

MMA a muži. Úplně běžné spojení. Zápasníci mají jednu nespornou výhodu. Pokud by je někdo napadl, tak se dokážou ubránit. Stejný princip je u žen – bojovnic, jenž jsou též v MMA. Příkladem je Joyce Vieira.

Představme si situaci. Žena jde po ulici a najednou ji někdo přepadne. Buď za účelem loupeže či něčeho horšího, například znásilnění. Pokud však žena ovládá bojová umění, tak se na milion procent dokáže ubránit. Lépe řečeno, násilníkovi výrazně ublížit. Něco podobného se stalo zápasnici MMA Joyce Vieira. Procházela se po jedné z brazilských pláží. A uviděla mladého muže. Jenže ten jaksi podle jejího mínění prováděl něco, co by na veřejnosti neměl.

blank
zdroj foto: https://www.nzherald.co.nz

Zápasnice Joyce Vieira uzemnila úchyla

Proč to udělala. Muž dělal neslušná a obscénní gesta. Konkrétně před ní imitoval pohlavní styk. Joyce Vieira ho tak praštila. Může být rád, že jenom jednou. Přivolaná policie ho sice zatkla, ale po výslechu zase pustila. V Brazílii, kde je velmi vysoká kriminalita nic neobvyklého. Joyce Vieira pak vydala menší prohlášení. Udělala to, protože se něco takového mohlo stát něčí dceři nebo vnučce. To, co viděla, může způsobit trauma. V tom má bojovnice MMA pravdu. Celý týden posléze měla problémy se spánkem. Nemohla vymazat tuto událost. Joyce Vieira chce, aby násilník šel za mříže a hodlá toho dosáhnout.

Tohle není první případ v Brazílii. V lednu chtěl zloděj okrást další MMA zápasnici Polanu Vianovou. Chtěl jí vzít telefon, ale neměl šanci. Uzemnila ho a držela až do příchodu policie. Šéf UFC Dan White si ještě přisadil. Podle něj to byl sakramentsky špatný nápad chtít okrást Vianovou.

Více info o MMA najdeš ZDE