Karlos Terminátor Vemola se zranil, zápas proti Rusovi nebude – zatím

0
1584
blank
Karlos Vemola

Karlos Vémola, česká hvězda MMA měl mít 8. května zápas. To by bylo vcelku normální. Ovšem tento boj měl být jeho vstupenkou do světa. Zápas se měl odehrát v Rusku proti domácímu Machailovi Ragozinovi. Jenže přišlo zranění a plány českého Terminátora vzaly za své. Chtěl vyhrát a pak učinit další kroky. Po výhře chtěl bojovat s ruskou MMA jedničkou. Následně se měl bít o pás organizace RCC, čímž by se dostal do povědomí světového MMA. Navíc Vémola říká, že cílem bylo dostat za výborný prachy Šlemenka. Potom by se na něj svět díval úplně jinak. Vémola je poměrně dost psychicky dole z toho, že nemůže tzv. odjet zápas proti Ragozinovi.

Přejel bych ho

Český Terminátor překypuje sebevědomím. Říká, že po tom, co Ragozin předvedl v minulém souboji, by ho přejel. A to i na soupeřově domácí půdě. Nyní se řeší, co se bude dít dál. Vémola si momentálně s OKTAGONEM MMA řeší soupeře na zápas, se kterým by se měl utkat na Štvanici. K souboji s Ragozinem říká, že by se to možná mohlo odehrát v září či říjnu. Nyní to však směřuje na štvanické utkání proti Attilovi Véghemu. Už je od pondělí nazpět v tréninkovém procesu. Sice si chtěl užít prázdniny s dětmi, ale bohužel bude podle svých slov makat celé léto.

Vémola mluvil i o penězích z MMA. Kromě zápasů se rozpovídal i o propagaci neboli reklamě. Nikdy by nešel do reklamy na cigarety ani na prodlužování vlasů. Ovšem zdarma dělá semináře například pro policii či hasiče. Dělá i různé přednášky na školách a univerzitách. Jeho cílem je ukázat, že bojovníci MMA nejsou barbaři, kteří se jen mlátí v kleci.

Více informací o MMA najdeš ZDE