Blondýna vs. bruneta? Která bude 27. dubna vítězem? Lucie Vacová vs. Gabriela Horáková

0
1667

blank

Souboj typů – blondýna proti brunetě. V MMA nezápasí jenom muži, ale i ženy. Už 27. dubna proběhne MMA galavečer GFC v Ostravě. Na něm se utkají Lucie Vacová a Gabriela Horáková. Ani jedna ze slečen dopředu nechce říci, co bude na soupeřku platit. Ne, že by nechtěli. Nedá se to nikdy dopředu odhadnout. Na otázku o zjišťování informací o soupeřce odpověděla každá jinak. Vacová získává mnoho informací z gymu. Horáková se zaměřuje na typ – postojářka či zemařka, chyby, slabiny. Obě dámy se znají a tzv. si sedly. I děvčata musí shazovat kila jako chlapi. Vacová shazuje přes pět kilo, Horáková dvě až tři.

Trénink je nutný

Vacová jede osm tréninků týdně. Jak sama říká, jeden den má flákací. Horáková musí chodit do zaměstnání, tudíž se řídí i podle toho. Také samozřejmě i co tělo dovolí. Trénuje pětkrát až šestkrát týdně. Dokonce vstává občas i před pátou, aby si stihla zatrénovat, než půjde do práce. Pro obě zápasnice je tento zápas splněným snem, i když se jedná o amatérskou bitvu. Podle Horákové je to takové uvedení do MMA. Ani jedna nechce však přímo říci, kam by to chtěly v MMA dotáhnout. Gabriela Horáková má například jiný strop než je dostat se do UFC.

Lucie Vacová začala s tímto sportem dost pozdě. I tak má sny, ovšem chce si o nich povídat, až na to bude prostor. Gabriela Horáková chce být součástí sportu. Také ho chce utvářet. Tím, že vede i tréninky pro začátečníky, tak má k tomu ještě blíž.

Více info o MMA najdeš ZDE