A je to tady – Makhmud Muradov je v OKTAGONU

0
1743
blank
Makhmud Muradov

Zápasník Makhmud Muradov má důvod k úsměvu. Jeho budoucnost v kleci už není nejistá. Podepsal před pár hodinami smlouvu s organizací OKTAGON MMA. Zatím má podepsané v uvozovkách jen čtyři zápasy, ale i to se počítá. Ten první proběhne už za necelý měsíc. Konkrétně se tak stane 8. června v Bratislavě, hlavním městě našich slovenských bratrů. Muradov po podpisu smlouvy vzkázal, že se moc těší, děkuje za podporu a za možnost zápasit pod OKTAGONEM. Muradov je pod hájením dalšího slavného jména – Floyd Mayweather. Americká hvězda Muradova angažovala do svého TMT týmu. Muradov má v současnosti na kontě 19 výher a jen 6 proher, navíc drží výhru devíti zápasů v řadě.

Fanoušci se mohou těšit

Kdo fandí MMA, potažmo bojovým sportům, se bude mít určitě na co koukat. Promotér OKTAGON MMA Ondřej Novotný je velmi rád, že se s Muradovem rozšířily opět řady této organizace. Podle Novotného je to extrémně zajímavý projekt. Všichni se jen mohou těšit, kam je to zavede. Muradov zápasil pod hlavičkou XFN. Ovšem pak vznikly potíže, organizace neplatila a tak se rušily domluvené zápasy. Před měsícem měl Muradov plno nabídek. Například z Ruska či z Asie. On však chtěl do UFC. Také tvrdil, že si myslí, že to brzy přijde.

A ono přišlo, jeho instinkt nezklamal. Muradov, i když je uzbeckého původu, tak zápasí za Česko, tudíž je brán jako český bijec. Nebude však sám v OKTAGONU. Už v únoru podepsala smlouvu česká jednička Karlos Vémola. Fandové se nyní mohou už jen těšit na zápasy, jenž budou přicházet.

Více info o MMA najdeš ZDE