Masvidal se zapsal do historie UFC nejrychlejším K.O. v historii

0
1480

blank

V MMA je K.O. k vidění často, ovšem to, co se stalo před pár hodinami nejspíš vstoupí do historie. Jeden z amerických zápasníků v UFC Jorge Masvidal se utkal s dalším Američanem Benem Askrenem. Boj skončil za pět vteřin, ale v čistém čase to byly pouhé dvě sekundy. Ten zbytek obnášel čas, než k nim přiběhl rozhodčí. A co se tedy vlastně stalo? Masvidal během dvou vteřin uštědřil soupeři úder kolenem a pak ještě dvě rány, přičemž se Askren svalil na zem a bylo hotovo. Jednalo se o nejrychlejší K.O. v historii UFC. Pro Askrena to bylo kruté – prohrál po devatenácti výhrách v řadě a ještě tímto způsobem.

Vítězovo divení

Masvidal by vyhrál hned prvním úderem a novináři se okamžitě začali ptát, jestli to náhodou nebylo zbytečné, uštědřit další dvě rány v podstatě už nemohoucímu soupeři. Masvidal se divil jejich otázce a řekl, že ty rány byly super potřebné. Rozhodčí mu nedal pokyn a podle Masvidalových slov je jeho práce taková, že musí soupeře trefovat tak dlouho, dokud nedostane od rozhodčích pokyn. Pokud se to někomu nelíbí, nemá se koukat na MMA, ale na fotbal. Bohužel i pro takový způsob vyjadřování nemá většina lidí zápasníky MMA zrovna v lásce a dokonce jimi i pohrdá – chtělo by to trochu diplomacie, avšak to v MMA není možné.

Masvidal má dost vysoké sebevědomí, chce pás. Neví sice, jakého bude mít dalšího soupeře, ale přál by si šampiona Kamarua Usmana. Jak sám dodává, po 16 let v MMA je čas na titul.

Více informací o MMA najdeš ZDE