MMA chystá zápasové perly

0
2957

blank

MMA se stalo v Česku dost velkým tahákem a jeho fanoušci mají momentálně mnoho důvodů na radost. Jednak z úspěchů českých bojovníků, ale potom také z toho, že se chystá několik poměrně zajímavých soubojů. Asi tím největším tahákem bude devátý listopad, kdy se spolu utkají česká hvězda Karlos Terminátor Vémola a Slovák Attila Végh. Této bitvě už přischla přezdívka souboj století. Oba jsou absolutní špička, čili se tak nějak dá předpokládat, že bude v pražské O2 Aréně vyprodáno. Bitva proběhne na galavečeru v rámci organizace OKTAGON. Vstupenky už jsou v prodeji, ty nejdražší se vyšplhaly až na 35 tisíc korun. Podle bookmakerů je favoritem Vémola, ovšem v kleci to může být úplně jinak.

Muži na Štvanici

Hovoříme o té pražské, kde proběhne galavečer Oktagon 13, a to pod širým nebem. Bude to unikátní hlavně pro fanoušky, jelikož ti budou blíž k zápasníkům než je běžné. Hlavní hvězdou bude znovu Karlos Vémola, ke kterému se však přidá Makhmud Muradov, který je velkou vycházející hvězdou mířící do UFC. Bojovníci si pochvalovali minulý ročník a letos očekávají tu samou atmosféru co vloni. Organizátoři slibují že letos to bude ještě lepší než rok 2018. No, a půjdeme se ještě na závěr podívat na ženské MMA.

Jediná česká zástupkyně v UFC je Lucie Pudilová, pro kterou už je přichystána další soupeřka – Antonina Ševčenko. Minulý dva zápasy Pudilová prohrála, nyní by to chtělo výhru hlavně i pro její osobní klid. Podle odborníků by měla soupeřku z Kyrgyzstánu porazit i díky tomu, že dost dobře technicky vybavená.

Více informací o MMA najdeš ZDE