MMA zápasnice Paige VanZant nafotila fotky do Sport Illustrated. Líbí se vám?

0
1811
blank
Paige VanZant, zdroj: mmaweekly.com

Že existují bojovnice v kleci, na tom není v zahraničí nic zvláštního. Pro českou kotlinu je to však nicméně neobvyklé. Obvykle to bývají velmi půvabné slečny, i když během zápasu to není tak moc vidět. Jméno Paige VanZantová asi Čechům nic moc neřekne. To je chyba. Patří mezi nejlepší zápasnice MMA v UFC. Už má na kontě osm zápasů v této nejprestižnější organizaci. Celkově má za sebou 12 profesionálních zápasů. Z toho s zajistila osm výher a jen čtyři porážky. Momentálně má však pauzu. Léčí si totiž zlomenou rukou. Jelikož se jí zlomenina dobře hojí, tak má na práci i něco jiného než bitvy v kleci.

MMA zápasnice modelkou

Teprve pětadvacetiletá blondýnka kývla na nečekanou nabídku. Tu jí učinil jeden z nejuznávanějších časopisů na světě – Sport Illustrated. Pro něj nafotila sérii fotek. Jak sama řekla, byl to pro ni neuvěřitelný šok. Neustále totiž musela světu a fanouškům dokazovat, že může být krásná a mít špatný zadek ve stejný čas. Nyní je na ní, aby zazářila. Fotografie se podařily. Ovšem není to prim, co by mladou bojovnici zajímalo. Až se jí ruka úplně uzdraví, vrátí se do klece. Říká, že boj nikdy nebyl její vášní. Nesledovalo to, jen si ji prostě našel.

Dá se říci, že je to takový Vladimír Šmicer v sukni. Ten měl také neustále zranění a to je i případ mladé zápasnice. Ta má na zranění vyloženě štěstí. Vloni v lednu se jí stalo něco podobného jako nyní. Během zápasu s Jessicou-Rose Clarkovou si zlomila ruku. Přesto dobojovala tři kola po pěti minutách.

Více informací o MMA najdeš ZDE