Nemo z Děčína si chce splnit svůj MMA sen

0
776
blank
zdroj: decinsky.denik.cz

Existují lidé, kteří o MMA neví nic. Pak je tu druhá skupina, a to jsou zarytí fanoušci. No, a ve třetím případě, to je trochu zvláštní na české poměry. To jsou zase lidé, kteří mají sen o MMA. Chtějí si zkusit aspoň jeden souboj.

Jedním z takových je i mladý muž jménem Lukáš Pumr. Ten rozjel speciální projekt Do 30-ti v kleci. Když byl malý, tak se dostával do problémů. Těmi byly potyčky s Romy. Díky tomu má dnes kuráž. Závodně tancoval akrobatický rock and roll. Nyní chce dostat šanci na profi boj v MMA. Tento projekt rozjel a pojmenoval podle pravdy.

Podaří se to?

Do svých třiceti let by chtěl zápasit v kleci. Už ho to napadlo v lednu před rokem a tak to zkusil. Před pěti lety zašel na jeden trénink MMA a nadchlo ho to. Letos v září ho čeká vůbec jeho první zápas. Bude se to konat v Karlových Varech. Jelikož bydlel v Praze, tak se musel chtě nechtě odstěhovat právě do Karlových Varů. Částečně i kvůli přítelkyni, která zde rozjela podnikání. Nyní trénuje s Davidem Hunanyanem. V Praze zase s Tomášem Peleškou. Do Brna je pozván za hvězdou Jiřím Procházkou. Pumr musí chodit do práce, aby na tréninky vydělal.

Měsíčně to dělá deset až čtrnáct tisíc i s dojížděním. Na projekt má dobré ohlasy jak z Česka, tak i ze Slovenska. Má přezdívku Nemo. Je to kvůli hlášce Budou lítat ploutve, kterou používá. Dokonce má přezdívku Nemo vytetovanou. Líbí se mu tak, že ji chce mít už navždycky.

Více informací o MMA najdeš ZDE