OKTAGON 58: VÉMOLA VS. VÉGH 2 a Tipsport Gamechanger 2

0
7

blank

OKTAGON, největší evropská MMA SHOW, píše novou historii sportu. Svět smíšených bojových umění si nikdy nevedl tak dobře. Letos se mohou fanoušci těšit na několik velkolepých večerů, mezi nimi na OKTAGON 58: VÉMOLA VS. VÉGH 2 a OKTAGON 54: TIPSPORT GAMECHANGER 2. Klec si podmaní legendy jako Patrik Kincl a Karlos Vémola. K nim se připojí řada zahraničních hvězd.

OKTAGON SHOW a Tipsport Gamechanger 2 pro večer s přáteli

MMA sice může na první pohled vypadat jako zábava pro drsné chlapy, kteří se sejdou doma na gauči na PPV v rámci OKTAGON.TV nebo vyrazí v partě na tribunu. Opak je však pravdou. Neexistuje sport, který by byl vhodnější pro celou rodinu. MMA není pouze o rozdávání ran. OKTAGON SHOW je jen vrcholem toho, co vidíte na tribuně. Za tím stojí příprava plná disciplíny, odříkání a klidné mysli bojovníků, kteří se na vrcholný vzestup připravují dlouhé roky.

Vezměte na zápas děti. Prostředí OKTAGONu je více než bezpečné pro všechny věkové kategorie. Dětem tím dáte vzor, ukážete jim, k čemu může vést disciplína a touha jít si za svými sny. Inspirujete je ke cvičení nebo je motivujete, aby se věnovali tomu, co je skutečně baví, ať už je to profesní dráha baletky, máte doma budoucího vědce nebo celá vaše rodina touží cestovat. Žádný sen není nedosažitelný.

Tipsport Gamechanger 2 tvoří nová pravidla

Jedná se o společné dílo Tipsportu a OKTAGONu, největší projekt, který na evropské MMA scéně kdy byl. Jde o vyřazovací pyramidový systém o prize money v celkové hodnotě 1 milion EURO. V závěru se utkají 2 nejlepší bojovníci z obou stran pyramidy. Vítěz si odnese titul nejlepší lehké váhy Evropy a s ním i výhru 300 000 EURO.

blank

Lístky a světové MMA SHOW 2024

Už víte, jaká je podstata OKTAGONu a v čem spočívá kouzlo Tipsport Gamechanger 2. Teď se podívejme na večery plné MMA SHOW, které by vám rozhodně neměly ujít. Na která jména se můžete těšit?

2.3. 2024 OKTAGON 54: TIPSPORT GAMECHANGER 2 – OKTAGON se letos vrací zpět do Ostravy, konkrétně do Ostravar Arény a to NAPOSLEDY! Během večera proběhne titulová bitva krále OKTAGONu Patrika Kincla s prozatímním šampionem Wawrzyniakem. Pozadu nezůstane ani evropská MMA liga mistrů v lehké váze a to rovnou o 1 milion EURO, kde si to 14 elitních zápasníků rozdá o postup do čtvrtfinále v rámci turnaje šampionů a Tipsport Gamechanger 2. Během večera bude Ronald Paradeiser čelit 2násobnému evropskému MMA šampionovi a 2 lehké váhy Německa Attilovi Korkmazovi. Vlada Lengála čeká světová 39, bývalý šampion KSW Daniel Torres. Dalším lákadlem je například „Knockout Prince“ Siraj. Celá SHOW bude více než pestrá. Už víte, na koho si vsadíte?

23.3. 2024 OKTAGON 55 – nejlepší evropská MMA SHOW tentokrát navštíví Stuttgart. Klec si zkusí vybojovat Christian „The Kelt“ Jungwirth, který se tak představí ve svém městě a neméně slávy si přitáhne „Ironside“ Poppeck (jedna z nejlepších polotěžkých vah Německa), proti kterému stane Jeremy „Grizzly“ Kimball. Dalším duelem večera budou bývalý titulový vyzyvatel KERTÉSZ a elitní německý zápasník STOLZE. Těšit se můžete taky na miláčky českého publikace – Pukače, Ryšavého, Szabovou, Polívku a Bahníka. Zažijte šest hodin zábavy, které nic jiného nenahradí.

blank

20.4. 2024 OKTAGON 56 – MMA SHOW, která otřese celým Birminghamem, včetně návratu Shema Rocka a šampiona OKTAGON Challenge George STAINESE. Rock má v plánu po nezdařeném závěru posledního střetu, které skončilo zrušením dalšího turnaje, vystoupat v žebříčku lehké váhy. Staines chce naopak navázat na svůj výborný debut v SHOW OKTAGON 48. Dále se můžete těšit na české stálice v podobě Daniela Škvora nebo Andreje Kalašníka.

8.6. 2024 OKTAGON 58: VÉMOLA VS. VÉGH 2 – v červnu proběhne na domácí půdě OKTAGONu SHOW na fotbalovém stadionu v pražském Edenu. Poprvé se odehraje pod otevřeným nebem. Hlavní hrdiny večera, kterými jsou Karlose “Terminátora” Vémolu a Attilu “Pumukli” Végha, nemusíme představovat. Oba pilně trénují, aby se předvedli v nejlepší kondici. I když, po posledních úspěších, potřebují to vůbec? Miláčky publika a šampiony jsou už nyní. Pouze jeden z nich si však odnese titul. Kdo to bude? Buďte u momentu, který přepíše dějiny sportu.

Koupi lístků neodkládejte. Sice můžete mít ráno pocit, že jsou stále k dispozici, ale to se může do večera změnit. Nebylo by to poprvé, kdy OKTAGON vyprodal lístky doslova během několika dnů.

———Komerční článek———