OKTAGON MMA získal dalšího bojovníka – jmenuje se David Dvořák

0
1088

blank

Organizace OKTAGON MMA sbírá bojovníky do svých řad jak na běžícím páse. Zatím ten nejnovější přírůstek se jmenuje David Dvořák. Ten se prezentuje ve váze do 57 kil. I když jeho postava nemůže být srovnávána s Terminátorem, tedy tím filmovým, tak soupeře kosí celkem s přehledem. Momentálně má 12 vítězství za sebou v řadě. Dvořák podepsal smlouvu na dva roky. Jednání byla rychlá, stačilo si jen párkrát sednout a bylo vlastně hotovo. Kdo si myslí, že život fightera Davida Dvořáka je lemovaný růžemi, asi by se hodně divil. Aby si mohl platit tréninky a vše s tím spojené, musel chodit do práce.

Neobvyklé zaměstnání

Do září 2018 pracoval v oboru okolo stavby dálnic. To se dělo dva roky. Pracoval sedm dní v týdnu. Ráno trénink, pak práce a potom zase trénink. Kromě toho se věnoval i dalším pracovním odvětvím. Kopal jezírka, trénoval lidi, byl šatnářem na diskotéce, ale i hrobníkem. Je to trochu zvláštní bojovník. I s vysokou školou, kterou má, šel raději kopat než by seděl v kanclu. To je jeho vyjádření. To nikdy, je totiž klukem z vesnice a nepatří do kanceláře. I dnes si občas zajde na nějaký melouch. Nyní se těší na první zápas pod hlavičkou nového zaměstnavatele.

Zápas bude brzo, nicméně poslední slovo má OKTAGON MMA. Zahraničí však bude už letos. Jak sám říká, do konce roku bude profesionálem každým coulem. Nyní je nejspíš konec s různými manuálními pracemi. Na to už David Dvořák, jednička v muší váze, nebude mít rozhodně čas. Čeká ho s největší pravděpodobností světlá budoucnost v MMA.

Více informací o MMA najdeš ZDE