Další zásah pro OKTAGON MMA – Viktor Pešta

0
1613

blank

OKTAGON MMA ulovil do svých řad další hvězdu MMA, a to Viktora Peštu. První zápas pod touhle organizací by měl mít 27. července na Štvanici. Pešta prohlásil, že by se rád více ukazoval na domácí scéně. Kromě toho má OKTAGON MMA pod svými křídly smluvně zavázaných několik bojovníků, se kterými by se rád utkal. Promotér organizace Ondřej Novotný potvrdil, že Pešta u nich zakotvil. Je tu ale malinký rozdíl. Viktor Pešta se rozhodl změnit váhu z těžké do polotěžké. Tím pádem musí nějaké to kilo shodit. K jeho soupeři Novotný jen dodal, že dostane zvíře, protože jméno zatím potvrzeno nebylo. Jestliže vyhraje, budou přemýšlet o Bratislavě.

Možná i proti Terminátorovi

Viktor Pešta měl více nabídek na zvážení. Ve hře bylo USA nebo Rusko. Nakonec však zůstal na českém písečku. Je tu také možnost, že by se postavil tváří v tvář českému Terminátorovi, Karlosu Vémolovi. Pešta už v dubnu rýpnul do Vémoly. Tvrdil o něm, že vyzývá lidi o váhovku níž. Vyzývá rappery, zpěváky, ale jeho ne. Pešta ještě zasadil Vémolovi jeden direkt – podle něj moc dobře Vémola ví, proč Peštu nevyzývá. Pešta má o tento fight zájem i nyní. Pešta by chtěl shodit na váhu 93 kilo, což je jedna ze dvou, kterou chodí Terminátor.

Vémola si to nenechal líbit. Po několika slovních výpadech o počtu výher pronesl, kdo je vlastně Pešta. Vémola ještě dodal, aby se Pešta postavil do fronty, pokud chce zápas proti němu. Viktor Pešta má z devatenácti profi zápasů čtrnáct výher. Vémola z 31 zápasů zvítězil šestadvacetkrát.

Více informací o MMA najdeš ZDE