Každé tetování má pro mě speciální význam, říká Kincl

0
1611

blank

I když MMA zápasník Patrik Kincl momentálně řeší potíže se zrušeným zápasem proti Makhmudu Muradovi, tak si našel čas i na něco jiného. Promluvil o svých tetováních.

Jen málokterého bijce v MMA nezdobí tetování. Je to velká móda, jenž přišla mezi sportovce už před několika lety. Dá se říci, že průkopníkem byla bývalá fotbalová ikona David Beckham. Patrik Kincl svá tetování bere jako jing a jang v moderní době. Podle součtu hodin byl u tatérů více než jeden den. Tetování má na zádech, na přední části těla a též na obou nohách. Právě o tetování na hrudníku se však bavit nechce – je to pro něj uzavřená životní kapitola.

Co znamenají tetování na těle jednoho z nejlepších českých bijců?

Pravá noha byla prvním místem, které nechal tetovat. Stalo se tak hned na začátku plnoletosti, čili v osmnácti letech. Na pravé noze má lebky, na levé archanděla. Je to kontrast mezi životem a smrtí. Časem by chtěl tetování na nohou vytáhnout ještě více nahoru. Na zádech má velmi rozměrnou ozdobu. Vlastně je zdobí celá. Jedná se o dva anděly. Ti stojí proti sobě a stráží cestu. Jak sám řekl Kincl – jde o jeho cestu. Trvala čtyři sezení u tatéra, než byla záda hotová.

Ještě by chtěl tetování na zádech stáhnout více k pasu. Nyní jsou na řadě ruce. Nemůže si však vybrat motiv. Chtěl by totiž celý rukáv. I manželka má tetování – vlaštovku, která nese březovou větývku. Ovšem nechtěl by nechat zdobit nějaký svým vítězstvím. V tom má jasno. Přemýšlí například o svém prvním psovi nebo o svých budoucích dětech. Když jich tedy nebude sedmnáct.

Zdroj foto: tojesenzace.cz

Další informace o MMA najdeš ZDE