Gorila z MMA září v seriálu

0
955

blank

Fanoušci MMA určitě budou znát jméno Pepa Gorila Král. Ten sice už nebojuje v kleci, nicméně se dal v uvozovkách na jiný boj. Konkrétně ten seriálový. Občas se totiž stane, že z bývalých bijců se stanou tak trochu herci. A to je i tento případ.

Televize Prima totiž odvysílala seriál Černé vdovy. Z toho se zakrátko stal televizní hit. Vidět v něm mihli diváci i zmíněného zápasníka. Pepa Gorila Král se představil jako ochranka jedné mafiánky. Koneckonců fyzické dispozice na to má. Sám Král se smíchem pronesl, že ho to bavilo. Byla to strašná sranda a rozhodně by se nebránil další nabídce.

Jak to probíhalo?

Je vcelku známé, že bojovníci MMA nejsou zrovna líbivé typy. S nadsázkou řečeno – co jim příroda a trénink dala na fyzických přednostech, to už jim jaksi schází v obličeji. Král si zahrál v šesti dílech z osmi. Z toho bylo šest natáčecích dnů. Dá se to považovat za úspěch. Horší bylo, že si nepřečetl scénář. Režisér mu totiž položil otázku, jestli umí německy. Král němčinu neovládá, takže se musel scénář trochu osekat. Ani nepotřeboval kaskadéra. Přece to všechno znal z klece. Černé vdovy nebyly jediné. Prima ho obsadila do dalšího hitu – Modrý kód.

V MMA to ukončil v roce 2017. To se ovšem zranil a rozlučka nebyla to pravé ořechové. Pořád trénuje a má v hlavě, že by se ještě vrátil. Ovšem jeho manželka, nyní podruhé těhotná o tom nechce ani slyšet. Stále je tu však možnost, že se bude prát výlučně jen před kamerou.

Zdroj foto: sportovnilisty.cz

Další informace o MMA najdeš ZDE