Díky MMA reality show přišla o práci

0
2610

blank

MMA neznamená jenom sportovní úspěchy, ale bohužel pro zápasníky i problémy s prací. Někteří totiž musí při tomto sportu chodit do zaměstnání. Jméno Petra Batthyanová budou znát čtenáři bulvárního deníku Blesk, který dělal reality show, respektive její pořádání spadalo pod OKTAGON MMA. Slovenská zápasnice, dcera známého a populárního herce, například ze seriálu Mafstory, se do této show přihlásila a na tomto základě přišla o práci – pracovala na pozici šéfredaktorky jednoho internetového portálu. Na pražské Štvanici, kde se bude zápasit už tuto sobotu, se měla účastnit své první bitky v kleci, avšak jelikož musela věnovat hodně času přípravě, tak ji propustili a ona tak musí řešit existenční problémy.

Bez úspor

Ze dne na den tak zůstala vlastně bez peněz a bez nějakých větších úspor. Mladá, teprve pětadvacetiletá zápasnice pronesla, že ji to zaskočilo, jelikož je to těžké, když člověk něco čtyři roky buduje a pak o to ze dne na den přijde. Nicméně se nehodlá litovat. Bez práce je totiž spousta lidí, nejen ona, jak znějí její slova. Bez úspor se ocitla ne proto, že by rozhazovala, ale platila tréninky. PROJEKT Y, jak se reality show, ve které účinkovala jmenuje, tak do něj šla naplno. Jak sama říká, tak ničeho nelituje, i když by se ráda někdy v budoucnu vrátila k práci v médiích.

Tato mladá žena však není jediná, která řeší tyto problémy. Další ze zápasnic Eva Brodáčová říká, že se cítí jako senior. Každé ráno je náročnější, jelikož ji všechno bolí a na analgetikách aby byla celý den. Dále jsou tam zranění, únava, potýkání se s váhou a tak dále.

Více informací o MMA najdeš ZDE