Policista v MMA Tomáš Peleška už zažil víc než dost

0
1712

blank

Tomáš Peleška patří mezi MMA zápasníky, kteří ještě také musí chodit do práce. Je policistou a mimochodem má dvě medaile za statečnost. To když vynesl z hořícího domu dva lidi. Jinak má za sebou toho zlého více než dost – zemřeli mu rodiče, rozvedl se, v kleci si rozkopl nohu napůl. Vše dokáže ustát díky víře v Boha. Jak sám říká, věří, že ten nahoře mu nenaloží víc, než unese. Když měl to těžké zranění, tak v sanitce si říkal, že s MMA končí. Že to už nepůjde. Naštěstí to byla jen zlomenina, jak mu řekli lékaři a on mohl pokračovat.

Psychika dokáže zamávat s každým

To je naprosto jasné, na to člověk nemusí být ani doktor, aby věděl, že když se tzv. rozhasí nervy, je to špatné, jelikož vše souvisí se vším a nervy mohou nadělat ohromou paseku. To byl i případ Tomáše Pelešky, ale nakonec se mu podařilo vše ustát. Nicméně dodnes má problém kopnout naplno lockwick. Do hlavy to jde bez problémů, jak sám říká s nadsázkou. Pomáhá mu i sportovní psycholog, nicméně Peleška zjistil, že ho až tak moc zase nepotřebuje. Peleška má přezdívku Robocop, která se mu však nikdy nelíbila. Jak už bylo řečeno, zažil víc než dost.

Na otázku jak se to všechno poskládá v jednom člověku odpověděl, že sám neví, jak to dokázal. Vždycky, když mu bylo nejhůř, tak se pomodlil. Dále říká, že čím větší má člověk problémy a dostane se z nich, tím víc přestane řešit kraviny. A též se stane silnějším.

Více informací o MMA najdeš ZDE