Íránského Hulka chce v kleci srazit tento brazilský zápasník

0
4729
blank
Romario Dos Santos Alves

Před pár dny proběhla éterem zpráva o íránském Hulkovi Sajadu Gharibim. Ten se rozhodl, že končí s kulturistikou a bude se věnovat jen zápasení. Chce se dostat do MMA. Po této informaci se rozproudila diskuze na všech směrech. Polovina lidí se mu vysmívá, ta druhá je však konstruktivní. Ta konstruktivní část je v plném vědomí, že kdyby Íránec začal naplno trénovat, tak kdoví, jakou show by v kleci dokázal vyrobit. Gharibi už dokonce oznámil, že příští rok by se postavil proti prvnímu soupeři. Tím by měl být jistý Brazilec. Hulk sice nezveřejnil jméno v první zprávě, ovšem dnes je to trochu jinak.

blank
Romario Dos Santos Alves – Sajad Gharibi, zdroj: dailystar.co.uk

Brazilec vystrčil drápy

Jeden z Brazilců, která není tak slavný jako jeho další kolegové, Romario Dos Santos Alves, kontroval vůči Gharibimu. Brazilec sám sebe nazývá brazilský Hulk. Dělá pro to maximum. Často se natírá zelenou barvou a pózuje před objektivy jako komiksový Hulk. Alves prohlásil, že ve vzájemném souboji s Gharibim by mu utrhl hlavu. Ovšem jsou tu určité tělesné aspekty, jenž by možná nahrávali Gharibimu. Tak například výška. Gharibi má skoro 180 cm, Alves jen 172 cm. Šance pro Brazilce by tu byla v jednom případě. Kdyby se mu podařilo protivníka rychle unavit. Pak je tu ještě další zásadní rozdíl – váha.

Zatím se oficiálně neví, s kým bude Gharibi bojovat. Kdo ví, jestli dostane šanci velmi sebevědomý Brazilec. Ovšem i kdyby se tihle dva potkali, tak to nemusí nic znamenat. Svaly, jenž jsou napíchané nebezpečnou látkou syntholem, což je speciální druh oleje, ještě nikomu ke zdraví nepomohli.

Více informací o MMA najdeš ZDE