Královka chystá možná překvapení

0
1264

blank

Ve Sportovní hale Královka se v Praze 27. června uskuteční galavečer věnovaný MMA a K1. Na scénu by měl vstoupit někdo nový. Zatím se nic moc neví. Jen to, že k zápasu by měl nastoupit i Patrik Kincl proti Slováku Ivanu Buchingerovi. To není ta hlavní novinka. Zatím ještě není novinka potvrzená pořadatelem, nicméně je jasné, že organizátoři skládají tzv. fight kartu. Trenér Penta Gymu Daniel Barták to potvrzuje. Ovšem z jeho týmu nikdo zápasit nebude. Avšak z hradeckého klubu All Sports Academy by mělo dorazit v čele s Patrikem Kinclem několik dalších bijců. Osloveni byli pořadateli i další trenéři.

Bude na galavečeru překvapení?

Vypadá to, že ano, ale stále se neví, kdo a co. Pořadatelé oslovili i dalšího trenére Andrého Reinderse. Ten potvrdil, že o tom s pořadateli tak trochu jednal. Nyní se spekuluje o další věci. Jestli se bude jednat o tzv. jednorázovku či to bude pokračovat. Více se uvidí, až po proběhnutí galavečeru. Je další otázkou, kolik přijde lidí a kdo vlastně bude zápasit, když s tím pořadatelé dělají svým způsobem tajnosti. Hala v Královce má kapacitu 2500 lidí. Dřív by bylo nemožné a nemyslitelné ji na MMA vyprodat. Ovšem časy se mění a MMA se dostalo do popředí zájmu veřejnosti více než kdy dřív.

Samozřejmé je jedno. Pořadatelé sní o vyprodané hale. Ovšem jaká bude realita se zatím tak úplně neví. Novináři spekulují o tom, že překvapení bude v podobě úplně nového bijce do řad MMA. To se však uvidí za několik dní, co vlastně Královka nabídne.

Více informací o MMA najdeš ZDE