Bijec MMA Tomáš Penz zbil přítelkyni a utíkal před policií oknem

0
3725
blank
Tomáš Penz, zdroj: svetmma.sk

Všichni víme, že zápasníci MMA jsou drsňáci. Jedna skupina neváhá napadnout ženu a druhá by si to zase v životě nedovolila. Do první skupiny se nyní zařadil český bijec MMA Tomáš Penz.

Ten měl minulý týden napadnout svou partnerku Claudii. Podrobnější informace o tomto činu však dorazili až nyní. Mělo se to stát v jejich bytě. Penz zmlátil svou přítelkyni tak, až z ní crčela krev. Jeden ze svědků scénu popsal jako z hororu. Byl to křik, jako když někoho vraždí. Podle svědka se o tom v místě incidentu hodně mluví. Když dorazila policie, měl Penz prý vyskočit z okna a na několik dní se po něm slehla zem.

Trest ho nemine

Útěk mu však nepomohl. Policie ho brzy dopadla. Nyní už probíhá šetření. Podle všech důkazů bude nejspíš Penz uznán za vinného. MMA komunita pochopitelně o Penzovi ví více než kdokoliv jiný. Mluví se o tom, že požívá ve velké míře alkohol a drogy. Navíc mají zprávy i o tom, že bijec dopuje. Penz byl dříve dozorcem ve vězení. V současnosti se prý živí i jako vymahač. Příčina tkví ve stagnující kariéře. V kleci mu to momentálně příliš nejde. Ze 24 zápasů vyhrál jedenáct. V pěti posledních však zvítězil pouze jednou.

Z toho by mohlo pramenit i napadení přítelkyně. O Claudii se říká, že je zlatokopka. Má ráda peníze a ty bohužel Penz nyní nemá v takové míře, jak by si jeho slečna představovala. Bulvární zdroj tvrdí, že vždy žila z peněz rodičů nebo svého aktuálního přítele. Když pracovala, tak jen pár měsíců. Poté ji vždy propustili.

Více informací o MMA najdeš ZDE