Na Furym VDN příliš nevydělala

0
1672

blank

Před pár hodiny odjela z Prahy boxerská hvězda Tyson Fury a pořadatel se nyní rozpovídal o tom, kolik na tom vydělal. O těchto věcech a jiných promluvil v rozhovoru. Petr Větrovský z organizace VDN, jenž jsem Furyho dostal, má už další smělé plány a ve hře je údajně jméno Sylvester Stallone, známý to americký herec. Větrovský je s akcí maximálně spokojený, protože Fury dostál své pověsti. Přivezli sem už i Mikea Tysona, avšak Fury byl jiný level. Tyson je zničený životem, není to zrovna svatoušek, to právě naopak. Fury sice také ne, avšak dokázal si svůj divoký život vcelku dát jakžtakž do pořádku.

Ze začátku to nebylo jako u Tysona

Myšleno co se týká zájmu. Ale není se čemu divit, Tyson je prostě mega magnet. Větrovský přemýšlí, jestli má přivést dalšího boxera a nebo to zkusit s herci. Ve hře je tedy už zmíněný Stallone, ale také Arnold Schwarzenegger nebo dokonce Bruce Willis. Všichni pánové jsou už sice pokročilejšího věku, nicméně za svou kariéru toho předvedli více než dost. Tyto akce, kam přijede nějaký takový v uvozovkách bijec, pořádá organizace VDN pouze jednou za rok. Nabízí se otázka, proč tak málo. Větrovský mluvil o tom, že lidé v Česku jsou zvyklí, chodit na stadion, na fotbal, hokej, či do divadla na herce.

Chodit na nějakou osobnost, která o sobě jen tzv. vypráví, tomu se v Česku teprve přivyká, jak dodává Větrovský. Co se týká vydělaných peněz, tak tady je to jasné. Když tu byl Tyson, tak vydělali, na Furym nic moc. Ovšem to bere VDN jako investici, aby mohli přivést další celebrity.

Více informací o BOXU najdeš ZDE