Vrací se česká naděje MMA Leo Brichta

0
1928
blank
Leo Brichta, zdroj Tapology

Návrat roku minimálně v českém MMA. Tak by se dal parafrázovat příběh zápasníka se jménem Leo Brichta. Ten měl dráty v noze a přetrhané šlachy. Půl roku nemohl vůbec chodit Ovšem jak se zdá, zlé časy jsou pryč. Tělo je v pořádku a mysl také. Takže bijec je připravený vrátit se do klece.

Po zdravotních problémech už má naplánovaný zápas. Ten se odehraje už 24. května na Heroes Gate. Podle jeho slov ví, že bude mít slušného soupeře. Tudíž bude na co se koukat. Podle něj nemá cenu dělat si jméno na nějakých joudech. V dalších měsících by se měl Brichta představit pod OKTAGON MMA.

Tvrdý, agresivní a nebezpečný

To je zápasová charakteristika Brichty. Ovšem jen když má naladěnou hlavu na zápas. Chtěl by stihnout pražskou Štvanici i Bratislavu. Slovenské hlavní město bude hostit MMA v červnu. Ovšem u Štvanice by to mohl být problém. Je venku a Brichta je alergik, což je vražedná kombinace. Teprve jednadvacetiletý talent má i dost vysoké sebevědomí. Chce se dostat hlavně do MMA, když byl předtím v IT. Jeho motivace je jasná. MMA se hodně rozjelo a jsou v něm slušné peníze. Dá se tím velmi dobře uživit, pokud se člověk dostane na seriózní úroveň. A na tu se taky dostane.

To jsou jeho vlastní slova. V gymu trénuje s velkým českým jménem – David Kozma. Brichtův cíl je Bellator, protože do UFC  chce každý. Navíc je mu jedno, kde a kdy bude vyhrávat. S nadsázkou dodává – když cítí, že teče krev, tak mu občas hrábne a chce soupeře zabít.

Více o MMA najdeš ZDE