Potápějící se XFN je v dalších problémech, dluží i Rytmusovi

0
752

blank

O XFN je za poslední dobu slyšet jen v souvislosti s jejich problémy. Nyní sice byl pár dní, potažmo několik málo týdnů klid, avšak je to tu zase. Promotér organizace Petr Kareš se navíc nechal slyšet na facebooku, že projekt XFN pro něj hodně znamenal a jeho konec je Karešovou porážkou. Jan Brčák, který s Karešem XFN řídil odmítá komunikovat s médii a tak vše musí říkat Kareš, protože Brčákovy plány jsou jaksi nejasné. I přesto, Kareš na facebooku mluvil o konci XFN, zatím to oficiálně neoznámil. K tomu se přidal další z mnoha potíží, ve kterých je i známý slovenský rapper Rytmus proti českému Marpovi.

Ani Rytmus nedostal peníze

Když se spolu utkali Rytmus versus Marpo, tak po  tomto zápase byl požadavek majitelů, aby se změnil promotér a celý tým. Brčákovi se tímto vyhovělo, ovšem od té doby zápasníci neviděli ani jeden haléř, mezi nimi i Rytmus. Kareš prohlašuje, že od doby, co se v březnu změnil jednatel, se neděje vůbec nic. V podstatě se dá říci, že Kareš obvinil druhé z pádu XFN. Udává, že dokud peníze neboli ekonomiku vedl on, tak bylo všechno v pořádku. XFN dokonce měla předat částku 222 000 Kč nadačnímu fondu Kapka naděje, a to už v prosinci minulého roku.

Ovšem dosud nic nedostali a Kareš se s nimi chce sejít a vše si vyjasnit. Co se týká dluhů, tak vůči zaměstnancům je Petr Kareš už řeší. Zápasníkům chce nabídnout splátkový kalendář. Rytmus je naštvaný a chystá podle svého vyjádření dokument o praktikách XFN. Kareš však odmítá, že jakékoliv dluhy jsou spojeny přímo s jeho osobou.

Více informací o MMA najdeš ZDE