XFN ruší velkou MMA akci. Galavečer plánovaný na 7. června v O2 aréně se konat nebude

0
791
blank
MMA, ilustrační foto

XFN se topí v problémech už dlouho a nyní se potíže ještě vygradovaly. Promotér organizace Petr Kareš oznámil, že galavečer MMA, jenž se měl konat 7. června v O2 aréně se ruší. Přitom ještě ve čtvrtek na facebooku měla organizace tzv. plno řečí, kdo všechno se představí v kleci. Petr Kareš oznámil zrušení a současně pracuje na tom, aby bylo fanouškům vráceno vstupné. Za vše mohou finanční potíže, které vyústili k odchodu zápasníků. Pak už se problémy jen kupily a výsledek dnes – zrušená velká akce. A to i přestože vloni v prosinci vyprodali největší českou halu na MMA akci a také na box.

Co dál

Petr Kareš vydal k tomu další stanovisko. Jediný, kdo může galavečer zrušit je jednatel BEST RATING pan Draslar. Ten však údajně rezignoval na svou funkci, tudíž není jednatelem. Jelikož je firma bez jednatele, společník Kareše Jan Brčák odmítá dohodu s novým jednatelem. Nejdříve se musí vyřešit ukončení současné smlouvy bez dalšího prodlení. Tím pádem by nehrozilo, že by museli vracet vstupenky. A další věc – také by se vyhnuli tomu, že by je druhá strana chtěla žalovat. Hlavně kvůli tomu, že oni akci organizovat chtěli. Nyní vyvstává otázka, kterou si mnozí kladou už několik měsíců.

Co bude s XFN dál? Jejími problémy trpí hlavně dvě skupiny – bojovníci a fanoušci. Kdyby se chtěli podívat na jejich stránky, tak bohužel. Jsou mimo provoz, tudíž se nic nedozví ani tam. Mluvčí O2 arény Martina Kučerová má k tomu jen jednu větu. Podle ní ještě neobdrželi od promotéra oficiální zprávu o zrušení akce.

Více informací o MMA najdeš ZDE