Český Terminátor Karlos Vémola si zkusil americký fotbal

0
932
blank
Karlos Vemola, zdroj isport.besk

MMA zápasník Karlos Vémola si zkusil něco jiného než je boj v kleci a to americký fotbal. Vyměnil se s Lukášem Bencalikem, hráčem amerického fotbalu. Nejprve si devětadvacetiletý hráč Prague Lions musel zkusit trénink s českým Terminátorem. Bylo to zatraceně těžká dřina. Vémola však mladšího parťáka povzbuzoval, i když ho zrovna nešetřil.

Bencalik poté prohlásil, že to bylo náročnější než čekal. Málem tam nechal duši. To se mu už dlouho nestalo, že by byl po tréninku takto vyřízený. Nebylo to ani hodina, jen pár minut. Přesto se jednalo o pořádnou dřinu a makačku. Na závěr dodal, že už nemůže. Vémola se tomu však vůbec nedivil.

Mrkněte se, jak vypadá Karlosův trénink… 🙂

Není sport jako sport

Terminátorovi bylo hned jasné, proč Bencalikovi došel tak brzy dech. Hráči amerického fotbalu mají výbušnost jen krátkou dobu. Udělají jednu akci a pak mají čas na odpočinek. Trénovali jen pět minut a Bencalik byl hotový už po polovině času. Vémola k tomu dále řekl, že jejich sport je nejnáročnější na světě. O tom by se dalo polemizovat, ale budiž. Pak už se šlo na americký fotbal. Předtím se však musel Vémola nasoukat do chráničů a na hlavu si nasadit helmu. Bylo mu to všechno moc těsné a nemohl se v tom skoro ani hnout.

Vémola po chvíli zkonstatoval, že to není legrace – ovšem daleko jadrnějším výrazem. Vémola si americký fotbal oblíbil. Je to pro něj krásná hra. Přál by mu vzestup takový, jaký má nyní MMA. Během tréninku mu to šlo, což ocenil i Bencalik. Vémola všechno rychle pochopil. Dokonce pronesl, že by ho po několika trénincích i využili. Jeho MMA schopnosti by jim totiž zcela jistě pomohli při skládání soupeřů.

Více informací o MMA najdeš ZDE