Pro Muradova už se to blíží. 8 června ho čeká premiéra pod organizací OKTAGON MMA

0
1131

blank

Po různých peripetiích se to u bojovníka MMA Makhmuda Muradova ustálilo a on bude poprvé bojovat pod organizací OKTAGON MMA. 8. června tak zažije svou premiéru, i když má v kleci za sebou 26 zápasů. Zápas se odehraje v Bratislavě. Ovšem co se neví, je jméno jeho soupeře. Muradov se těší. Navíc kdysi na Slovensku s MMA začínal, konkrétně v Košicích. Tenkrát zvítězil za 26 sekund. To ovšem ještě nemluvil dobře česky a měl stres z novinářů. Co se týká Bratislavy, tak i tu má rád. V roce 2013 tu bojoval s Peterem Čapkovicem. Tehdy vyhrál ve druhém kole na škrcení.

V legendárně pojmenované hale

Zápas se uskuteční v hale, která je pojmenovaná po československé krasobruslařské legendě – Ondrej Nepela. Měla se dostavit zvučná jména, ovšem zatím všechna odpadla. Muradovovi to celkem nevadí, je připravený. Trénoval v Polsku, což nebyla zrovna procházka růžovou zahradou. To spíše naopak. Tam to bylo velmi těžké a tvrdá škola. Ovšem Muradov je rád, že ho vzali mezi sebe a berou ho jako rodinu. Na začátku května podepsal smlouvu na čtyři zápasy pod hlavičkou organizace OKTAGON MMA. Tyto by měly proběhnout na českém a slovenském území. Zahraničí je však odloženo na neurčito. Údajně měl zápasit v Las Vegas.

Ovšem řekl jim ne. Oni chtěli, Muradov odřekl. Dále mu řekli, že když vyhraje, půjde do UFC. To také odmítl. Bez smlouvy ne. Podle něj je nyní čas na OKTAGON. Chce se ukázat českým a slovenským fanouškům, kde je za hvězdu. Odmítl dokonce i pozvání do Miami, kam ho zval slavný boxer Floyd Mayweather. Neví, kdy tam pojede, protože slavný boxer by si chtěl užívat života a Muradov je v tréninku. Až bude po Bratislavě a o měsíc poté po dalším zápase, pojede za maminkou, jelikož bude mít narozeniny.

Více informací o MMA najdeš ZDE