Conor McGregor si nejspíš „vyrobil“ druhé dítě

0
773
blank
McGregor, zdroj foto: BJPenn.com

Uběhlo pouze pár hodin od v uvozovkách poslední eskapády irského bijce Conora McGregora a už je tu další řekněme skandál. McGregor je zvyklý na pozornost bulvárních médií. Navíc má rád, když se stane středem pozornosti. A to se mu stalo opět během několika desítek hodin.

Světová média momentálně pro změnu neřeší jeho chování, ale spíše jeho údajného potomka. V roce 2017 prosákla na veřejnost kauza s možnou milenkou irského zápasníka. Její jméno je Terri Murrayová. Ta však nyní vyvolala rozruch, protože ukázala fotku své malé dcery. Fanoušci začali okamžitě řešit, jestli je malé děvčátko jménem Clodagh McGregorovi podobné. Vše tomu nasvědčuje.

Pochlapí se McGregor a podstoupí testy DNA?

Terri Murrayová tvrdí, že s hvězdným bojovníkem v roce 2017 prožila vášnivou noc. Mělo se tak stát na hotelu a z milostného vzplanutí vznikla dcera Clodagh. McGregor samozřejmě jak jinak vše popřel. Pronesl, že sice Terri zná, avšak to je tak všechno. Dle jeho slov se tak maximálně vyspala s jeho kamarádem. Po zveřejnění fotky nastalo nadneseně řečeno fanouškovské peklo. Všichni se mezi sebou začali dohadovat, jestli je mu dítě podobné. Ke kauze se samozřejmě vyjádřila i mladá žena, matka holčičky. Ta prohlásila, že nestojí a nechce o peníze, které slavný bijec má.

Touží však dokázat, že Clodagh je jeho dcera. Zároveň chce samu sebe očistit od toho, aby ji nikdo nenazíval lhářkou. Samozřejmě by se to McGregorovi nehodilo. Už totiž jedno dítě má a na druhé by se mu na sto procent platit nechtělo. Tak uvidíme, jestli se irský bojovník odváží jít na testy DNA.

zdroj foto: BJPenn

Více článků s tématikou MMA najdete zde