Karlos Vémola umlátil francouzského soupeře

0
953

blank

Před pár dny proběhla zápasnická akce s názvem Night of Warriors. Mimo jiné se zde představila i česká jednička mezi bojovníky Karlos Vémola. Tomu se přezdívá Terminátor a ne jen tak pro nic za nic. Tento večer jeho přezdívku jen potvrdil. Jeho soupeřem byl Prince Aounallah z Francie.

Zápas skončil na body 3:0. Ovšem opět se potvrdilo, že to není zrovna sport pro ty, kdo nemají rádi brutalitu. Už dříve se mohli spolu potkat, ale Vémola z toho v uvozovkách vycouval. Poté se říkalo, že se svého soupeře bojí. To si logicky nemohl nechat líbit a tady to přišlo. Vémola po zápase vykřikoval, že to bylo fantastický. Všichni podle něj věděli, jak to skončí a tady to mají.

Nesportovní chování

Že nejsou MMA bojovníci zrovna vzor slušnosti se ví. Vémola si však podle svých slov zakládá na sportovním chování, a to vždycky. Prohlásil, že před nástupem do klece členové týmu soupeře na něj sprostě pokřikovali. Hned po zápase si to se soupeřovým týmem šel vyříkat, ovšem jen ústně. Už od začátku zápasu byl favoritem. Během prvního kola s Francouzem hodil o zem a tloukl ho hlava nehlava. Aounallah zatím odolával. Ve druhém kole se to opakovalo. Diváci skandovali a podporovali českého zápasníka.

Třetí kolo přineslo další spršku úderů Terminátora a Francouz se definitivně poddal. Kromě něj se dařilo i dalšímu známému bijci. Machmud Muradov se zdržel jen jedno kolo. To, když poslal k zemi Tatu Primeru z Brazílie. Mimo jiné si zde připsal titul i další český bojovník – Viktor Pešta v kategorii těžké váhy organizace WASO.

Více článků o MMA najdete zde