Boxing live – Fabiána Bytygi vs. Maria Soledad Vargasová

0
1026
blank
Fabiána Bytygi, zdroj foto: Boxen.de

Fabiána Bytygi vs Maria Soledad Vargasová | V sobotu 6. dubna bude k vidění velká boxerská akce s názvem Boxing live. Nebude se jednat jen o nějakou exhibici. Diváci uvidí i souboje o tři mistrovské pásy. Celý galavečer organizuje bývalá česká boxerská jednička Lukáš Konečný. Ten bude určitě nervózní. Představí se totiž jeho svěřenkyně Fabiána Bytyqi. Její soupeřkou se pro tento večer stane Maria Soledad Vargasová z Mexika. Bytyqi navíc obhajuje titul. Vrcholem celého boxerského večeru je zápas mezi Pavlem Šourem a Tomášem Šálkem. Mezi těmito boxery je věkově rozmezí šestnáct let. To už se dá označit za souboj generací. Uvidíme, jestli zvítězí mládí nebo zkušenosti.

Jedenáct zápasů v ústeckém ringu

Kdo přijde do haly Sluneta v Ústí nad Labem, uvidí přesně tento počet boxerských utkání. Fabiána Bytyqi je nadšená ze své soupeřky. Vargasová je dost ostrá. Sama česká boxerka to uznává a dodává, že si ji bude muset výrazně hlídat. Teprve třiadvacetiletá Bytyqi přiznává, že cítí o malinko větší tlak. Vrchol večera mezi Šourem a Šálkem slibuje napínavou bitvu. Ani samotní odborníci se nedokážou shodnout na jméně vítěze tohoto duelu. Oba boxeři mají přes sto kilo. Šestatřicetiletý Šour s úsměvem podotýká, že to pro něj bude velká výzva. Je zvědavý, jestli sám sobě dokáže, že v pokročilém věku zvládne porazit mladého dostihového koně.

Šálek si je zase vědomý zkušeností svého soupeře. Sám ovšem chce udělat vše proto, aby byl šampionem těžké váhy. Další zajímavý zápas se uskuteční mezi Turkem Demirezenem a reprezentantem z Bosny a Hercegoviny Redzovičem. Jak se zdá, fanoušky boxu čeká nabitý sobotní večer.

zdroj foto: Boxen.de

Další info o boxu na zapaseni.cz