Britské zvíře Fury porazilo mladíka z Německa

0
1763

blank

Tyson Fury se před pár hodinami střetl v boxerském ringu se svým rivalem z Německa Tomem Schwarzem. Čekalo se, že Fury jako favorit vyhraje. Ovšem on je dost těžkopádný, vzhledem k tomu, že je to stodvacetikilový obr. Rozhýbat do akce takovou váhu a ještě mrštně není zrovna snadné, avšak to, co Fury v zápase předvedl některým na místě přítomným hlava nebrala. Schwarz v jednom okamžiku útočil a rozdával rány. Koneckonců neměl co ztratit, zápasil proti jedné z největších boxerských hvězd současnosti i minulosti a když se to podaří, tak ještě i budoucnosti. Schwarz je ještě mladý, jeho čas teprve nastane.

Jako z akčního filmu

Schwarz dával rány. Jednou zleva, pak zprava a znovu nalevo a napravo. Ovšem Fury dokázal všechno vykrýt. A to ještě dokázal soupeři zasadit ránu na žebra. Video u tohoto zápasu je přístupné na sociální síti Twitter a okamžitě se stalo hitem. Tyson Fury nesklízel ovace jen za tyto úhybné a velmi rychlé manévry na to, jakým tělem disponuje, ale také za zápas celkově. Jak je výše zmíněno, britský boxer Tyson Fury byl v zápase favoritem. Ovšem asi nikdo nepředpokládal, že Němce dostane už ve druhém kole. Přeci jenom je tam i věkový rozdíl. Schwarz je o něco mladší a taky štíhlejší.

Avšak to mu v tomhle případě moc nepomohlo. Bývalý mistr světa v těžké váze držel opratě zápasu od začátku ve svých rukou a ve druhém kole uštědřil Schwarzovi technické k.o. Diváci v Las Vegas sice tleskali oběma, nicméně hlavní aplaus si vysloužil Fury, a to i přes to, že jeho život je provázen skandály.

Více informací o BOXU najdeš ZDE