Tyson Fury si rýpnul do Anthonyho Joshuy

0
795

blank

Je zcela normální, že před zápasem si boxeři dávají co proto, a to jak při vážení, tak i při mluvení. Jedna z hvězd boxu Tyson Fury si nejnověji rýpnul do bývalého světového šampiona Anthonyho Joshuy. Fury tvrdí, že po porážce od Andyho Ruize je Joshua vyřízený. Fury dále řekl, že podle jeho názoru Joshua v ringu vůbec nechtěl být. BBC Sport citoval stále ještě mladého Furyho s tím, že pokud tam člověk nechce být jednou, bude to tak už napořád a je těžké se vrátit. Už by se zdálo, že Fury skončil, ale ne. Nenechal na Joshuovi nit suchou a pokračoval v tvrdých vyjádřeních.

Joshua už nic nepředvede

To je Furyho názor. On to tak měl tu noc a Fury si nemyslí, že se to změní. Bylo to vidět u mnoha boxerů. Joshua je vyřízený, jak zaznělo z úst Tysona Furyho. Fury ještě dále dodal, aby se kdokoliv zeptal jakéhokoliv vrcholového trenéra, který je u sportu dlouho. Když přišel do ringu, Fury měl prý vidět, že tam nechce být. Anthony Joshua byl neporaženým boxerem, ovšem jen do chvíle, kdy proti němu nastoupil Andy Ruiz, člověk ne zrovna s boxerskými parametry, kulantně řečeno. Ruiz je podsaditý, dokonce mu říkají tlouštík vzhledem k jeho postavě.

Ovšem Ruiz byl jen náhradník. Původně měl s Joshuou boxovat Jarellem Millerem, ten byl však pozitivně testován na doping. Ovšem měl by se ještě letos konat odvetný zápas. Tyson Fury je nyní také před zápasem. V sobotu. 15. června nastoupí proti Tomu Schwarzovi z Německa a Brit bude favoritem. Nicméně to byl i Joshua a jak to dopadlo.

Více informací o BOXU najdeš ZDE