Irský divoch Conor McGregor kdysi instalatérem, dnes může bankovkami tapetovat

0
1300

blank

Conor McGregor, fenomén MMA, který vzbuzuje emoce, v kleci pozitivní, v osobním životě většinou negativní. Před několika lety trénoval lidi za 10 eur na hodinu, což činí v přepočtu 250 Kč. Svůj životní úspěch nastartoval zápasením. Avšak také prodává svoji whiskey s názvem Proper Twelve a jeho majetek narůstá astronomickou řadou.

V dospělosti chodil normálně pracovat. Měl lidově řečeno řemeslo – instalatér. Pracoval až 12 hodin denně. Nicméně se mu podařilo prosadit v MMA. Tento divoký Ir začal se zápasením v kleci před šesti lety v pouhých čtyřiadvaceti letech. Od té doby zvítězil v devíti bojích, dvakrát prohrál. To vše z celkových jedenácti. Kromě mistrovského pásu si stihl i zaboxovat a pokračoval i s činnostmi mimo sport.

Whiskey mu rozšířila jmění

Dal jí název Proper Twelve. Zní to sice trochu jako čistící prostředek, avšak zdání klame. Roční obrat z tohoto alkoholu činí více než 1 miliardu dolarů. Zpět k MMA. Není úplně jisté, jestli McGregor bude ještě vidět při zápasení. V březnu totiž oznámil konec kariéry. Ovšem to není poprvé, co něco řekl a nebyla to pravda. Přestože zatím znovu nezápasí, tak peníze mu přibývají. Jeho jméno figuruje ve více společnostech – David August, BSN, HiSmile a další. Jeden z anglických webů se podíval na jeho celkové jmění. Už ho má přes dvě miliardy korun.

Šéf UFC Dan White se nechal slyšet, že skončil se zápasením, ne s prací. Kromě whiskey, která ho zaměstnává se bude věnovat i dalším aktivitám. White se těší z jeho spěchů v UFC, jenž dosáhl. Doufá, že i mimo oktagon bude stejně úspěšný.

Více informací o MMA najdeš ZDE