Douglas Lima složil soupeře přesným kopancem

0
761
blank
Douglas Lima

Co se týká MMA, tak v současné době probíhá jeden galavečer za druhým. To je i případ amerického města Rosemont. To je město nacházející se ve státu Minnesota. Galavečer pod názvem Bellator 221 sliboval věci nevídané. Na programu bylo několik zápasů. Ten asi nejhlavnější proběhl mezi populárním brazilským bojovníkem Douglasem Limou a Britem Michaelem Paigem.

Jednalo se o souboj ve welterové váze. Oba dva bijci fanouškům slibovali silné údery a přesné kopy. Douglas Lima už od pohledu překypoval sebevědomím a přišel vyhrát. To samé měl však v úmyslu i jeho protivník. Lima je bývalý šampion a podle toho to také v kleci vypadalo.

Hotovo už ve druhém kole

Bylo to vcelku rychlé. Zápas skončil pro Paige už ve druhém kole. Lima kontroloval boj o první chvíle. A to i když Paige útočil a provokoval. Paige dokonce zkusil i techniku letícího kolena do obličeje Limy. Naštěstí pro Brazilce se mu to nepodařilo. Page však začal zase v uvozovkách s jednou svou provokací, ale tentokrát už to neustál. Lima si připravil pozici a přesným úderem či lépe řečeno kopancem do nohy soupeře ho donutil, aby si tzv. ustlal. Potom mu už ležícímu zasadil ještě tři údery do hlavy. Pak už byl konec zápasu a jeho vítězem se stal jednoznačně Douglas Lima.

MMA neboli Mixed Martial Arts, česky Smíšená bojová umění mají na světě miliony fanoušků Je to převážně v zahraniční formě. U nás se zase až takové oblibě netěší. Nedá se to srovnávat s fotbalem, hokejem či tenisem. To se pravděpodobně nikdy MMA nedostane na fanouškovskou úroveň těchto tří sportů.

Více informací o MMA najdeš ZDE