Fanoušek chtěl uspat – dostal, co si přál

0
1275

blank

MMA neboli smíšená bojová umění jsou považovaná za něco, kde se člověk moc nezasměje. U málokterého zápasníka se dá rozpoznat, jestli je to drsňák jen v kleci nebo i v celkovém životě. Snad jeden z tisíce se usmívá právě mimo klec. Občas se však stane i něco zvláštního. Něco takového se nyní událo v Německu. V Kolíně nad Rýnem probíhala fitness výstava FIBO. Na tom by samozřejmě nic až tak divného nebylo. Nacházel se tam i Jon Jones. To je jedna z hvězd MMA. Přišel za ním fanoušek. Někdo by se nad tím nijak nepozastavil. Každý by si pomyslel, že si fanoušek přišel pro podpis.

Uspání fanouška

Trochu zvláštní požadavek fanouška na Jona Jonese. Ano. Přišel za ním jeden z nich, že chce uspat. Ovšem ne například hypnózou, avšak chvatem, jenž se běžně dělá v MMA. Jon Jones mu vyhověl. Určitě i částečně proto, že takové bizarní přání asi ještě nezažil. Mladý muž si sednul na zem a ruce dal před sebe. Jon Jones si klekl za něj. Následovalo objetí pod krkem, doprovázené technikou rear naked choce neboli škrcení. Uběhlo osm vteřin a mladíkovy ruce klesly a v tu ránu usnul. Důrazné upozornění – nikdy to sami nezkoušejte doma – v žádném případě!

Jon Jones ho hned poté probudil. Zvedl mu nohy a po chvíli to bylo všechno v pořádku. Po probuzení byl fanoušek v údivu, radosti, prostě ve všech emocích. Nakonec se objal s MMA legendou. Jon Jones má 31 let a za svou kariéru získal 24 vítězství a jen jedinou prohru.

Zdroj foto: eu.usatoday.com 

Další články o MMA najdeš ZDE