Vémola Peštu odmítá – zatím

0
1058

blank

Uběhlo jen pár dní od dalšího vítězství české jedničky Terminátora Karlose Vémoly a je tu další možnost pro tohoto bijce. Vémola byl prvním Čechem, jenž zápasil pod organizací UFC, která spadá pod MMA.

Hned za ním se pokusil další – Viktor Pešta. Tihle dva o sobě vědí, avšak zatím se nepotkali. Každý je sice jiná váhová kategorie, ale Pešta je ochoten shodit do polotěžké váhy. To vše jen proto, aby se potkal s Terminátorem v kleci. Pešta pronesl, že je to zápas, kvůli kterému by tu váhu dolů dal. Samozřejmě si neodpustil docela výrazné rýpnutí, jenž by se mu nemuselo vyplatit.

Bude zápas dvou českých bijců, jenž se nikdy v kleci nepotkali?

Pešta Vémolu osočil z toho, že vyzývá lidi o váhovou kategorii níž. A ještě pokračoval dál. Podle něj vyzývá zpěváky, rappery, ale jeho ne. Myslí si, že moc dobře Terminátor ví, proč to dělá. V podstatě nepřímo vypálil patronu v podobě té, že se ho Terminátor bojí. Je zajímavé, že na nedávném galavečeru Night of Warriors spolu obývali jednu šatnu. Oba na této akci byli více než úspěšní. Pešta je nyní na váze 108 kilo. Musel by zhubnout nejméně na 93 či ještě více – na 83. To jsou Vémolovy kategorie.

Nyní je to otázka podmínek. Rozhodně tedy finančních. I Peštův trenér se přiklání k názoru, že se Vémola jeho svěřence obává. Vémola by to však nahlas nikdy nepřiznal. Naopak přešel do útoku. Podle něj si to Pešta zatím nezaslouží, aby s ním bojoval. Nejdřív ať v jeho kategoriích porazí jiné a pak může na něj jako na hvězdu MMA.

Více informací o MMA najdeš ZDE