Co si myslí osobnosti MMA o konci McGregora

0
1177
blank
Conor McGregor, zdroj foto: https://www.mmafighting.com

Bijec irského původu Conor McGregor oznámil, že končí definitivně kariéru jako bojovník. Předtím však tvrdil, že dychtí po zápase. Nyní je otázka, jak moc je jeho tvrzení o konci pravdivé.

Nejznámější český bojovník Karlos Vémola si myslí o tom své. Na jedné straně říká, že McGregor možná už nemá na světovou špičku. Na straně druhé říká, že možná chce vydělat více peněz. Podotýká, že i kdyby to byla pravda, dlouho McGregor v klidu nevydrží. Další z MMA zápasníků Patrik Kincl je trochu radikálnější. Je sám zvědavý, jestli je to myšleno vážně. Dokonce pronesl, že McGregor takhle tlačí na UFC, aby se dostal k podílu na společnosti.

A jaké jsou další názory zápasníků MMA?

Další z názorů přinesl Machmud Muradov. Mimochodem je to přítel české zpěvačky Moniky Bagárové. Ten naopak říká, že jde o správné rozhodnutí. Podle něj McGregor prostě už ztratil motivaci. Do názorů na tuto v uvozovkách aféru se přidal i Marpo. Donedávna jen rapper, nyní i zápasník. Ten má ve věcech poměrně jasno. Podle něj se jedná jen o promyšlený reklamní tah na další zápas, a to lépe placený. Jiří Procházka je pro změnu názoru, že když to takhle cítil, měl to říct před zápasem s Chabibem.

Do diskuze se zapojili i trenéři. Danielu Bartákovi je to vesměs jedno. McGregor totiž za dva a půl roku měl jen jediný zápas. Bijec Michal Martínek čekal něco podobného. V podstatě mu šlo o to zabezpečit sebe a rodinu. Podařilo se a tak končí. Slovák Ľudovít Klein a Češi David Kozma a David Dvořák jsou vesměs stejného názoru.

Zdroj foto: mmafighting.com

Více info o MMA najdeš ZDE