Další kousající boxer – zápas David Price a Kash Ali v Liverpoolu

0
843
blank
Kash ali – boxer, zdroj foto: independent.ie

Zápas David Price vs. Kash Ali v Liverpoolu | Box není zrovna sport, který by byl uznávaný většinovou společností. Drtivá většina lidí si o boxerech totiž nemyslí nic hezkého, co se týká jejich myšlenkových pochodů. Zjednodušeně řečeno – lidé si o nich myslí, že rozumově nejsou příliš na výši. Bohužel pro ně se často stane, že se lidem s těmito názory dává za pravdu. Zatím nejčerstvější incident se odehrál před pár hodinami. jednalo se o zápas v těžké váze mezi Davidem Pricem a Kashem Alim. Konal se v Liperpoolu. Nic nenasvědčovalo tomu, že se uděje to, co se stalo. Price udeřil svého soupeře. Na tom by nebylo nic tak divného.

Kousající soupeř

Jenže Ali se chytil svého soupeře, který s ním spadl. Následně udělal něco, co je i na boxera hodně. Svého soupeře kousl. Konkrétně to bylo na hrudníku kousek pod prsními svaly. Na fotografiích je dobře vidět otisk zubů. Kash Ali byl okamžitě diskvalifikován. Samozřejmě v klidu to neobešli ani fanoušci. V aréně začala dokonce mela. Lidé po Alim začali házet plechovky s nápoji. Ten musel být kvůli tomuto incidentu odveden z ringu. Bývalý britský boxer Tony Bellew dokonce pronesl, že Alimu už by se nemělo dovolit boxovat. Ono by to bylo svým způsobem úsměvné. Ovšem je třeba znát míru.

Tohle se prostě nedělá, i když v minulosti se něco obdobného, spíše ještě horšího stalo. Jistě mnoho lidí ví o proslulém zkratu bývalého boxera Mikea Tysona. Ten svému soupeři dokonce ukousl ucho. Tyson dostal pokutu 3 miliony dolarů a dokonce nesměl rok boxovat. Nyní je otázka jestli to byl zkrat nebo úmysl.

zdroj foto: independent.ie

Další info o boxu na zapaseni.cz