V Kladně proběhl další galavečer MMA tzv. Noc válečníků

0
916
blank
Noc válečníků Kladno

MMA napsalo další svůj díl. Tentokrát se diváci mohli přijít podívat na galavečer s názvem Noc válečníků. Konal se v Kladně a pro fanoušky MMA bylo k vidění hodně zajímavých zápasů. Za hlavní tahák večera se považoval souboj těžkých vah – 100 kg a více. Tam se střetli Aleš Cverna, mimochodem z Kladna, takže domácí a proti němu Srb Dalibor Milutinovič. Ještě než začal galavečer, tak se ukázali bojovníci z amatérské ligy MMAA. Dorazilo okolo sta diváků podpořit zatím v uvozovkách jen amatéry. To však neznamená, že se z některých z nich nemohou stát v budoucnu zápasníci MMA, kteří budou bojovat na velkých galavečerech.

Cverna si poradil

Už zmíněný tahák večera přišel až jako poslední. Aleš Cverna měl podporu i ze zálohy. Do klece ho doprovodil Karlos Vémola zvaný Terminátor. Ten ho na zápas také připravil. Ze Srba šel respekt, ale Cverna ho chtěl dostat okamžitě na zem, kde si je jistý. To se také podařilo. Na zemi ho zasáhl lokty do obličeje. Milutinovič sice chvíli vzdoroval, ale pak se vzdal. Aleš Cverna se tak stal šampionem organizace WKN. Kromě MMA se na galavečeru představil i box. To se proti sobě postavili Karel Hořejšek a Tomáš Bezvoda. Hořejšek je neporažený a tak to též dopadlo i na tomto galavečeru.

Bojovat přišel mimo jiné i zástupce Slovenska René Matějov. Jeho soupeřem byl Václav Holota. Dlouho to vypadalo na remízu, ale nakonec po třech kolech zvítězil Holota. Z dalších domácích se představil Jakub Ibl proti Michalu Janáčkovi. Ibla hnala celá hala a ten nakonec vyhrál.

Více informací o MMA najdeš ZDE