Chystá se zápas Vémola proti Véghovi v O2 Aréně – OKTAGON MMA připravuje bitvu století

0
1486
blank
Karolos Vemola, zdroj foto: irozhlas

Včera se objevila informace, že česká MMA jednička Karlos Terminátor Vémola je zraněný, tudíž nemůže zápasit v Rusku. Ovšem před pár hodinami vyšla poměrně zásadní informace. Ne tedy o boji v Rusku, ale na domácí půdě. V pražské O2 aréně se 9. listopadu Karlos Vémola střetne s Attilou Véghem. Organizace OKTAGON MMA, pod kterou Vémola bojuje to nazvala zápasem století. Bude to česko-slovenský souboj.

To je vždycky pikantní. Přeci jenom – Češi a Slováci jsou i po rozdělení stále bratři. Tak to je a vždycky nejspíš i bude. V OKTAGON MMA bude Vémola vstupovat jako první Čech v UFC a Végh jako šampion Bellatoru.

BITVA o vstupenky začala

Promotér OKTAGON MMA Ondřej Novotný říká, že vzhledem k unikátnosti souboje, je už nyní poptávka po vstupenkách enormní. Samozřejmě budou ke koukání i další zápasy. Ovšem tohle je zcela jistě největší tahák. O2 aréna má tak šanci být úplně vyprodaná. A to poprvé historii na MMA. Odhaduje se to zhruba na 18 tisíc fanoušků. Oba dva bijci mají toho dost společného. Zažili mnoho úspěchů, jsou populární mezi fanoušky. Tudíž je logické, že je chtějí vidět nastoupit proti sobě. Vémola, jak je u něj zvykem, nešetří ambicemi. Podle svých slov dá do toho zápasu všechno.

Být králem Česka a Slovenska totiž pro něj znamená všechno. Pro někoho to může působit jako sebestřednost a nafoukanost. Vémola však takový je. Végh je tišší, avšak to neznamená, že mu to něco ubírá na jeho postavení. Attila Végh nyní trénuje v Thajsku. Sice měl slova uznání pro českého Terminátora, ovšem dodal, že vyhraje on.

Více informací o MMA najdeš ZDE